Доступна освіта за кордоном

2 березня 2021

Гадки не маєте, де і чого навчатися за кордоном?

Ну, ви не одні такі! Щороку мільйони студентів подають документи на вступ до іноземних ВНЗ. 80% з них відчувають себе розгубленими під час цього процесу. Приєднуйтесь до нашої онлайн-виставки, аби дізнатися все що потрібно для навчання за кордоном!

65025

українських студентів


вирішили здобути освіту за кордоном у 2018 році, і цей показник демонструє стійке зростання з року в рік

Університети, які приймають участь
в online-виставці «Освіта за кордоном»

20.02.2021

Technion – Israel Institute of Technology

Техніон - Ізраїльський технологічний інститут - є провідним центром науки, техніки та прикладних досліджень, а також одним з провідних університетів науки та техніки у світі. Техніон - державний університет, заснований в 1912 році, розташований на горі Кармель в Хайфі, з видом на Середземне море. Техніон посідає 1-е місце в галузі цифрової освіти у всьому світі (Times Higher Education) та є 7-м університетом світу з питань штучного інтелекту (рейтинг CS).
19.02.2021

Study in Cyprus

Міністерство освіти, культури, спорту та молоді - Республіки Кіпр прагне до того, щоб Кіпр став освітнім, технологічним і дослідницьким центром передового досвіду. Відповідно до політики і заходів Європейського Союзу та міжнародної спільноти, вища освіта Кіпру вступила в друге десятиліття 21 століття, сприяючи підвищенню якості вищої освіти і передового досвіду в навчанні, зберігаючи при цьому різноманітність й інституційну автономію. Освіта на Кіпрі розглядається не тільки як основне право людини, а й як важлива інвестиція.
17.02.2021

VANWEST COLLEGE CANADA

Коледж VanWest має різноманітну і багату історію надання освітніх послуг англійською мовою та кар’єрного навчання в Канаді. Коледж був створений в 1988 році та, окрім вивчення англійської мови та мовних курсів у Ванкувері, ми також пропонуємо сертифіковані державою
11.10.2020

Postupai.com

Ми розповімо про безкоштовну освіту для українців в університетах Словаччини; поділимося своїм досвідом вступу, навчанні та подоланні мовного бар’єру, а також досвідом роботи з багатьма абітурієнтами сьогодні, яким ми допомагаємо потрапити у ВНЗ Словаччини, оформити посвідку на постійне проживання (ПНП) та успішно навчатися.
Регистрация
Українська