fbpx

Доступна освіта за кордоном

1-2 грудня 2020

Гадки не маєте, де і чого навчатися за кордоном?

Ну, ви не одні такі! Щороку мільйони студентів подають документи на вступ до іноземних ВНЗ. 80% з них відчувають себе розгубленими під час цього процесу. Приєднуйтесь до нашої онлайн-виставки, аби дізнатися все що потрібно для навчання за кордоном!

65025

українських студентів


вирішили здобути освіту за кордоном у 2018 році, і цей показник демонструє стійке зростання з року в рік

Університети, які приймають участь
в online-виставці «Освіта за кордоном»

15.11.2020

ESCP Business School

About the ESCP Business School ESCP Business School was founded in 1819. The School has chosen to teach responsible leadership, open to the world and based on European multiculturalism. Six campuses in Berlin, London, Madrid, Paris, Turin and Warsaw are the stepping stones that allow students to experience this European approach to management.
15.11.2020

QuestEng

05.11.2020

Французький інститут в Україні

Французький Інститут в Україні (ФІУ), розташований у Києві та підпорядкований Посольству Франції в Україні, було створено у 1994 році на підставі міжурядової угоди. Місією Французького Інституту в Україні, як і місією близько 150 французьких культурних закладів закордоном, керованих Міністерством Закордонних справ та Міжнародного розвитку Франції, є поширення французької мови та культури, а також налагодження довгострокових партнерських стосунків з українськими діячами у царинах освіти, науки, культури та творчості.
05.11.2020

Campus France Ukraine

Campus France безкоштовно підтримує та допомагає українським студентам на всіх етапах їхньої підготовки до навчання у Франції. Мережа з 8 відділень CampusFrance розташована по всій території України: у Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Одесі, Рівному та Харкові . Ці представництва працюють під егідою Французьких Альянсів в Україні.
31.10.2020

Lambton Kent District School Board

Відділ Шкільної Освіти Регіону Лембтон Кент пропонує отримати незабутній навчальний досвід в старших класах в Канаді (9-12 клас). Ви відчуєте повну інтеграцією в англомовне середовище як у школі так і в приймаючій канадській родині. Навчання терміном 1-2 місяці, 1семестр (5місяців), або на повний навчальний рік(10 місяців). Ми знаходимося на південному заході провінції Онтаріо, найпівденнішому регіоні Канади. Лише три години до Торонто і Ніагарського водоспаду, одна година на авто від міста Детройт, США.
29.10.2020

LCC International University

Міжнародний університет LCC є національною та міжнародно визнаною установою гуманітарних наук у Литві. LCC пропонує акредитовані програми бакалаврів та магістрів з соціальних та гуманітарних дисциплін.
28.10.2020

Kaunas University of Applied Engineering Sciences

Каунаський університет прикладних наук - вищий навчальний заклад з віковим досвідом підготовки інженерів. Університет пропонує вісім програм бакалаврату і орієнтований на баланс теоретичної бази знань і практичних навичок, що надає студентам можливість почати успішну кар'єру після закінчення навчання.
16.10.2020

American University in Bulgaria

Отримайте якісну освіту, що повністю викладається англійською мовою, і отримайте як американський, так і диплом ЄС. Будуйте майбутні плани, що відповідають вашим інтересам, щоб забезпечити успішну та повноцінну кар’єру та життя після закінчення університету. Сплануйте власну академічну програму та насолоджуйтесь різноманітністю та гнучкістю у навчанні. Можливе поєднання до двох напрямків чи двох спеціальностей без додаткової оплати.

Учасники з інших країн

Словаччина

29.10.2020

Comenius University in Bratislava

Університет Коменського в Братиславі - це сучасний європейський університет, який у 2019 році відсвяткував своє 100-річчя. Це єдиний словацький університет, який регулярно потрапляє до міжнародних рейтингів найкращих університетів світу.
11.10.2020

University of Ss. Cyril and Methodius in Trnava

Університет Св. Кирила та Мефодія був заснований 1 серпня 1997 року Законом Словацької національної ради № 201/1997. Метою університету є підготовка висококваліфікованих фахівців у дусі християнських і народних ідей, а також демократичних принципів. Випускники, які мають високі моральні принципи, цивільну і соціальну самосвідомість, зможуть розвивати словацьку культуру, науку і навички в контексті європейської та світової культурної спадщини.
11.10.2020

Alexander Dubcek University in Trencin

Університет Олександра Дубчека в м. Тренчин є молодим університетом, який перебуває у постійному розвитку та пропонує високоякісну освіту в широкому спектрі наукових дисциплін, орієнтованих на спеціальні технології, матеріалознавство та екологію, менеджмент, регіональну економіку, політологію, охорону здоров'я, мистецтво і дизайн на всіх трьох ступенях вищої освіти - Бакалавр, Магістр та Доктор наук (PhD).

Більше

Німеччина

09.11.2020

Technische Universität Ilmenau

TU Ilmenau є державний вищим навчальним закладом, де навчається близько 5500 студентів, у тому числі 30% студентів-іноземців. Наш університет не бере плату за навчання. Університет дотримується високих стандартів як з точки зору академічного змісту, так і устаткування та можливостей, які пропонуються студентам. В Ільменау поєднання доброзичливого, дружнього академічного середовища та приємних соціальних умов вже давно є торговою маркою цього університету.
06.11.2020

European University Viadrina

Понад 25 років університет у містах-побратимах Франкфурт (Одер) та Слубіце є місцем, де європейська ідея дуже жива. Викладачі та студенти спільно працюють над вирішенням питань, важливих для майбутнього Європи. «Viadrina» дотримується міждисциплінарного підходу як у своїх дослідженнях, так і в програмах навчання.
29.10.2020

Німецька служба академічних обмінів (DAAD)

DAAD є неприбутковою, недержавною організацією, яка надає стипендії та консультує з усіх аспектів міжнародної академічної мобільності, можливостей навчання та проведення наукових досліджень у Німеччині.

Більше

Чехія

29.10.2020

Jan Evangelista Purkyně University in Ústí nad Labem (UJEP)

Університет Яна Євангеліста Пуркінє в Усті-над-Лабем (латинською Universitas Purkyniana Ustensis, скорочено UJEP) — чеський університет, розташований в місті Усті-над-Лабем. Носить ім'я всесвітньо відомого біолога Яна Євангеліста Пуркінє, уродженця Устецького краю (Лібочовіце). Ректор — доцент Мартін Балей. Університет складається з восьми факультетів (філософії, мистецтва і дизайну, економіки, педагогічного, наукового, біологічного, механічного та факультету охорони здоров'я).
16.10.2020

Західночеський університет

Західночеський університет (ЗЧУ) пропонує не тільки традиційні в Пльзені технічні та педагогічні спеціальності, але в ньому також активно розвиваються художні, економічні, гуманітарні, медичні та юридичні напрямки. Особливе значення надається якості навчання і високому рівню професійної підготовки випускників, які не мають проблем з працевлаштуванням на ринку праці. Універстітет складається з дев'яти факультетів та двох університетських інститутів. У ньому щорічно навчаються понад 11 тисяч студентів, в т. ч. близько 600 іноземців. Навчання чеською мовою для всіх студентів безкоштовно. Іноземним абітурієнтам пропонуються мовні підготовчі курси.

Більше

Польща

15.11.2020

Wyższa Szkoła Logistyki

Вибір напряму навчання - одне з найважливіших рішень у житті людини. Саме цей вибір часто визначає все життя. Вища Школа Логістика це перший університет логістики в Польщі, який забезпечує високий рівень навчання, підтримуючи талановитих та амбіційних молодих логістів. З 2018 року ми є єдиним університетом у Польщі, який має найвищу відмінну оцінку в галузі логістики, яка визначена Польським комітетом з акредитації. У новому навчальному році ми починаємо онлайн-навчання, яке дозволить студентам, поєднувати навчання з роботою та набуттям професійного досвіду. Майже двадцять років освітянського досвіду та співпраця з логістичними компаніями, дає право стверджувати, що кожен студент WSL має можливість досягти професійного успіху. Навчання у Вищій Школі Логістики в м. Познань дає практичну компетентність та знання, які високо цінуються роботодавцями - Ваш капітал для кращого початку кар'єри в логістиці.
29.10.2020

Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Вища Школа Косметики та Наук про Здоров'я в Лодзі - єдиний університет в Польщі, що реалізує освітню програму, яка повністю підготує косметолога до роботи як на практиці, так і в теорії. Ми проводимо значну кількість практичних занять в косметичних студіях, 450 годин на денній формі навчання і 340 годин на заочній, що у багато разів більше, ніж кількість годин, передбачених в косметологічних освітніх програмах інших ВНЗ.
28.10.2020

Collegium Da Vinci

Collegium Da Vinci є одним із кращих приватних університетів Великопольського воєводства, і найкращий доказ цього – наші чудові студенти та випускники, викладацький склад, ділові партнери та представники адміністрації, які завжди відкриті для молодих поколінь.

Більше

Університети, що приймали участь
в online-виставці «Освіта за кодоном» у липні 2020 року

Університети, що приймали участь
в online виставці «Освіта за кодоном» у липні 2020 року

Регистрация
Українська