Навчання в Німеччині

25-26 лютого 2021

Освіта в Німеччині стає більш цікавою для українців. Близько 72 тисяч співвітчизників навчаються в іноземних ВНЗ, а 9 тисяч з них обирають саме університети Німеччини. Українці їдуть на батьківщину сосисок та пива не тільки за дипломом. Абітурієнтів приваблює можливість побудувати кар’єру та отримувати високий заробіток у майбутньому. Давайте детальніше поговоримо про переваги та складнощі навчання в університетах Німеччини.

За даними досліджень, найбільша частка опитаних українців — 35% —  хотіли б отримати освіту за кордоном, і лише 15% обрали б ВНЗ Києва. А одним з найпопулярніших напрямків для навчання є Німеччина — 4 місце в списку бажаних країн. І це легко пояснити: освіта в державних німецьких ВНЗ є безкоштовною, а рівень життя — незрівнянно вищим.

Університети Німеччини, що приймають участь
в online-виставці «Освіта за кордоном»

06.11.2020

European University Viadrina

Понад 25 років університет у містах-побратимах Франкфурт (Одер) та Слубіце є місцем, де європейська ідея дуже жива. Викладачі та студенти спільно працюють над вирішенням питань, важливих для майбутнього Європи. «Viadrina» дотримується міждисциплінарного підходу як у своїх дослідженнях, так і в програмах навчання.
29.10.2020

Німецька служба академічних обмінів (DAAD)

DAAD є неприбутковою, недержавною організацією, яка надає стипендії та консультує з усіх аспектів міжнародної академічної мобільності, можливостей навчання та проведення наукових досліджень у Німеччині.
29.10.2020

Bauhaus-Universität Weimar

Завдяки факультетам і таким напрямкам навчання, як архітектура та урбанізм, будівництво, мистецтво і дизайн, медіа, Веймарський Університет-Баухаус має свою неповторну ідентичність. Сьогодні Університет пропонує широкий спектр навчальних програм серед близько 40 курсів навчання, охоплюючи образотворче мистецтво, дизайн, візуальні комунікації, медіадизайн, медіазнавство, інформатику (computer science) та медіа, архітектуру, цивільне будівництво, матеріалознавство, технології обробки, навколишнє середовище і управління.
28.10.2020

Technical University of Darmstadt

Дармштадтський технічний університет є одним з провідних технічних університетів Німеччини. Студенти з усього світу приїжджають сюди для вивчення інженерії та інформатики (computer science). У Німеччині оплата за навчання не передбачена, але освіта відмінна! Програми не з легких, проте випускники мають великі можливості для кар’єри. Технікум Дармштадт пропонує 11 магістерських програм з викладанням англійською мовою. Загалом існує понад 110 програм. Майже 20 відсотків студентів з-понад 25 000 студентів ВНЗ становлять іноземці.
27.10.2020

Університет прикладних наук Вюрцбурґ-Швайнфурт

Університет прикладних наук Вюрцбурґ-Швайнфурт (FHWS) - німецький державний університет, який гарантує диплом, визнаний в усьому світі. Дев'ять тисяч студентів навчаються більш ніж на 40 затребуваних бакалаврських і магістерських програмах на 10 факультетах в кампусах міст Вюрцбурґ та Швайнфурт.

Учасники з інших країн

Словаччина

29.10.2020

Comenius University in Bratislava

Університет Коменського в Братиславі - це сучасний європейський університет, який у 2019 році відсвяткував своє 100-річчя. Це єдиний словацький університет, який регулярно потрапляє до міжнародних рейтингів найкращих університетів світу.
11.10.2020

University of Ss. Cyril and Methodius in Trnava

Університет Св. Кирила та Мефодія був заснований 1 серпня 1997 року Законом Словацької національної ради № 201/1997. Метою університету є підготовка висококваліфікованих фахівців у дусі християнських і народних ідей, а також демократичних принципів. Випускники, які мають високі моральні принципи, цивільну і соціальну самосвідомість, зможуть розвивати словацьку культуру, науку і навички в контексті європейської та світової культурної спадщини.
11.10.2020

Alexander Dubcek University in Trencin

Університет Олександра Дубчека в м. Тренчин є молодим університетом, який перебуває у постійному розвитку та пропонує високоякісну освіту в широкому спектрі наукових дисциплін, орієнтованих на спеціальні технології, матеріалознавство та екологію, менеджмент, регіональну економіку, політологію, охорону здоров'я, мистецтво і дизайн на всіх трьох ступенях вищої освіти - Бакалавр, Магістр та Доктор наук (PhD).

Більше

Навчання за кордоном

15.11.2020

ESCP Business School

About the ESCP Business School ESCP Business School was founded in 1819. The School has chosen to teach responsible leadership, open to the world and based on European multiculturalism. Six campuses in Berlin, London, Madrid, Paris, Turin and Warsaw are the stepping stones that allow students to experience this European approach to management.
15.11.2020

QuestEng

05.11.2020

Французький інститут в Україні

Французький Інститут в Україні (ФІУ), розташований у Києві та підпорядкований Посольству Франції в Україні, було створено у 1994 році на підставі міжурядової угоди. Місією Французького Інституту в Україні, як і місією близько 150 французьких культурних закладів закордоном, керованих Міністерством Закордонних справ та Міжнародного розвитку Франції, є поширення французької мови та культури, а також налагодження довгострокових партнерських стосунків з українськими діячами у царинах освіти, науки, культури та творчості.

Більше

Чехія

29.10.2020

Jan Evangelista Purkyně University in Ústí nad Labem (UJEP)

Університет Яна Євангеліста Пуркінє в Усті-над-Лабем (латинською Universitas Purkyniana Ustensis, скорочено UJEP) — чеський університет, розташований в місті Усті-над-Лабем. Носить ім'я всесвітньо відомого біолога Яна Євангеліста Пуркінє, уродженця Устецького краю (Лібочовіце). Ректор — доцент Мартін Балей. Університет складається з восьми факультетів (філософії, мистецтва і дизайну, економіки, педагогічного, наукового, біологічного, механічного та факультету охорони здоров'я).
16.10.2020

Західночеський університет

Західночеський університет (ЗЧУ) пропонує не тільки традиційні в Пльзені технічні та педагогічні спеціальності, але в ньому також активно розвиваються художні, економічні, гуманітарні, медичні та юридичні напрямки. Особливе значення надається якості навчання і високому рівню професійної підготовки випускників, які не мають проблем з працевлаштуванням на ринку праці. Універстітет складається з дев'яти факультетів та двох університетських інститутів. У ньому щорічно навчаються понад 11 тисяч студентів, в т. ч. близько 600 іноземців. Навчання чеською мовою для всіх студентів безкоштовно. Іноземним абітурієнтам пропонуються мовні підготовчі курси.

Більше

Польща

15.11.2020

Wyższa Szkoła Logistyki

Вибір напряму навчання - одне з найважливіших рішень у житті людини. Саме цей вибір часто визначає все життя. Вища Школа Логістика це перший університет логістики в Польщі, який забезпечує високий рівень навчання, підтримуючи талановитих та амбіційних молодих логістів. З 2018 року ми є єдиним університетом у Польщі, який має найвищу відмінну оцінку в галузі логістики, яка визначена Польським комітетом з акредитації. У новому навчальному році ми починаємо онлайн-навчання, яке дозволить студентам, поєднувати навчання з роботою та набуттям професійного досвіду. Майже двадцять років освітянського досвіду та співпраця з логістичними компаніями, дає право стверджувати, що кожен студент WSL має можливість досягти професійного успіху. Навчання у Вищій Школі Логістики в м. Познань дає практичну компетентність та знання, які високо цінуються роботодавцями - Ваш капітал для кращого початку кар'єри в логістиці.
29.10.2020

Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Вища Школа Косметики та Наук про Здоров'я в Лодзі - єдиний університет в Польщі, що реалізує освітню програму, яка повністю підготує косметолога до роботи як на практиці, так і в теорії. Ми проводимо значну кількість практичних занять в косметичних студіях, 450 годин на денній формі навчання і 340 годин на заочній, що у багато разів більше, ніж кількість годин, передбачених в косметологічних освітніх програмах інших ВНЗ.
28.10.2020

Collegium Da Vinci

Collegium Da Vinci є одним із кращих приватних університетів Великопольського воєводства, і найкращий доказ цього – наші чудові студенти та випускники, викладацький склад, ділові партнери та представники адміністрації, які завжди відкриті для молодих поколінь.

Більше

Регистрация
Українська