fbpx

Навчання в Польщі

24-25 листопада 2020

Щороку до Польщі їде навчатися від шести до дев'яти тисяч українських студентів.

За останніми даними, українці складають 55% іноземних студентів у Польщі. Кращі кар'єрні можливості – це лише один з факторів, якими приваблює освіта в Польщі. Серед інших – можливість швидкого отримання ступеня "бакалавр". В Україні для цього необхідно провчитися чотири роки, а в Польщі та інших європейських університетах – лише три.

Крім того, у Польщі полегшена, порівняно з Україною, процедура вступу до ВНЗ – іноземним студентам достатньо послуговуватися польською мовою на рівні В1 або В2 (перевіряється на співбесіді).
Варто зазначити, що користуючись широкою університетською автономією, польські навчальні заклади самостійно визначають умови вступу та інші особливості навчального процесу!

55%

іноземних студентів у Польщі складають українці


Польські університети, що беруть участь
в online-виставці «Освіта за кордоном»

Кнопка для реєстрації на презентацію знаходиться на сторінках ВНЗ, представлених нижче. Тисніть на "Детальніше"
15.11.2020

Wyższa Szkoła Logistyki

Вибір напряму навчання - одне з найважливіших рішень у житті людини. Саме цей вибір часто визначає все життя. Вища Школа Логістика це перший університет логістики в Польщі, який забезпечує високий рівень навчання, підтримуючи талановитих та амбіційних молодих логістів. З 2018 року ми є єдиним університетом у Польщі, який має найвищу відмінну оцінку в галузі логістики, яка визначена Польським комітетом з акредитації. У новому навчальному році ми починаємо онлайн-навчання, яке дозволить студентам, поєднувати навчання з роботою та набуттям професійного досвіду. Майже двадцять років освітянського досвіду та співпраця з логістичними компаніями, дає право стверджувати, що кожен студент WSL має можливість досягти професійного успіху. Навчання у Вищій Школі Логістики в м. Познань дає практичну компетентність та знання, які високо цінуються роботодавцями - Ваш капітал для кращого початку кар'єри в логістиці.
29.10.2020

Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Вища Школа Косметики та Наук про Здоров'я в Лодзі - єдиний університет в Польщі, що реалізує освітню програму, яка повністю підготує косметолога до роботи як на практиці, так і в теорії. Ми проводимо значну кількість практичних занять в косметичних студіях, 450 годин на денній формі навчання і 340 годин на заочній, що у багато разів більше, ніж кількість годин, передбачених в косметологічних освітніх програмах інших ВНЗ.
28.10.2020

Collegium Da Vinci

Collegium Da Vinci є одним із кращих приватних університетів Великопольського воєводства, і найкращий доказ цього – наші чудові студенти та випускники, викладацький склад, ділові партнери та представники адміністрації, які завжди відкриті для молодих поколінь.
18.10.2020

WSB University Gdańsk

Університет ВСБ у Гданську існує з 1998 року. Саме тоді були успішно проведені перші заняття з фінансів та банківської справи. З тих пір, протягом багатьох років, ми розвивали і вдосконалювали нашу пропозицію. На території Труймяста у нас є два відділення - в Гданську і Гдині.
18.10.2020

WSB University Poznan and Warszawa

Університет ВСБ є недержавним вищим навчальним закладом і є частиною групи університетів ВСБ в Польщі, незмінно займає найвищі місця в рейтингах приватних вузів країни. Познанський університет ВСБ був заснований в 1994 році як перший з десяти університетів ВСБ. Наші університети даний час складають найбільшу в Польщі групу університетських бізнес-шкіл.
16.10.2020

Проект «Study in Wroclaw»

Що таке проект „Study in Wroclaw” („Teraz Wrocław”)? – це програма спрямована на підтримку молоді з країн Східної Європи в процедурі вступу у вроцлавські ВНЗ. Із початку створення у програмі взяли участь понад 2000 осіб, які успішно вступили, навчаються і закінчили вроцлавські ВНЗ. Програма була заснована у 2006 році міською владою та вищими навчальними закладами м. Вроцлав (Польща).
16.10.2020

Gdańsk University of Technology

Гданський Політехнічний Університет (польська назва: Politechnika Gdańska) є одним з найстаріших технічних університетів Польщі, а також найбільшим технічним ВУЗом в Північній частині країни. Університет був заснований в 1904 році і з тих пір його основною метою є навчання інженерів світового рівня в різних областях науки і техніки.

Учасники з інших країн

Словаччина

29.10.2020

Comenius University in Bratislava

Університет Коменського в Братиславі - це сучасний європейський університет, який у 2019 році відсвяткував своє 100-річчя. Це єдиний словацький університет, який регулярно потрапляє до міжнародних рейтингів найкращих університетів світу.
11.10.2020

University of Ss. Cyril and Methodius in Trnava

Університет Св. Кирила та Мефодія був заснований 1 серпня 1997 року Законом Словацької національної ради № 201/1997. Метою університету є підготовка висококваліфікованих фахівців у дусі християнських і народних ідей, а також демократичних принципів. Випускники, які мають високі моральні принципи, цивільну і соціальну самосвідомість, зможуть розвивати словацьку культуру, науку і навички в контексті європейської та світової культурної спадщини.
11.10.2020

Alexander Dubcek University in Trencin

Університет Олександра Дубчека в м. Тренчин є молодим університетом, який перебуває у постійному розвитку та пропонує високоякісну освіту в широкому спектрі наукових дисциплін, орієнтованих на спеціальні технології, матеріалознавство та екологію, менеджмент, регіональну економіку, політологію, охорону здоров'я, мистецтво і дизайн на всіх трьох ступенях вищої освіти - Бакалавр, Магістр та Доктор наук (PhD).

Більше

Німеччина

09.11.2020

Technische Universität Ilmenau

TU Ilmenau є державний вищим навчальним закладом, де навчається близько 5500 студентів, у тому числі 30% студентів-іноземців. Наш університет не бере плату за навчання. Університет дотримується високих стандартів як з точки зору академічного змісту, так і устаткування та можливостей, які пропонуються студентам. В Ільменау поєднання доброзичливого, дружнього академічного середовища та приємних соціальних умов вже давно є торговою маркою цього університету.
06.11.2020

European University Viadrina

Понад 25 років університет у містах-побратимах Франкфурт (Одер) та Слубіце є місцем, де європейська ідея дуже жива. Викладачі та студенти спільно працюють над вирішенням питань, важливих для майбутнього Європи. «Viadrina» дотримується міждисциплінарного підходу як у своїх дослідженнях, так і в програмах навчання.
29.10.2020

Німецька служба академічних обмінів (DAAD)

DAAD є неприбутковою, недержавною організацією, яка надає стипендії та консультує з усіх аспектів міжнародної академічної мобільності, можливостей навчання та проведення наукових досліджень у Німеччині.

Більше

Навчання за кордоном

15.11.2020

ESCP Business School

About the ESCP Business School ESCP Business School was founded in 1819. The School has chosen to teach responsible leadership, open to the world and based on European multiculturalism. Six campuses in Berlin, London, Madrid, Paris, Turin and Warsaw are the stepping stones that allow students to experience this European approach to management.
15.11.2020

QuestEng

05.11.2020

Французький інститут в Україні

Французький Інститут в Україні (ФІУ), розташований у Києві та підпорядкований Посольству Франції в Україні, було створено у 1994 році на підставі міжурядової угоди. Місією Французького Інституту в Україні, як і місією близько 150 французьких культурних закладів закордоном, керованих Міністерством Закордонних справ та Міжнародного розвитку Франції, є поширення французької мови та культури, а також налагодження довгострокових партнерських стосунків з українськими діячами у царинах освіти, науки, культури та творчості.

Більше

Чехія

29.10.2020

Jan Evangelista Purkyně University in Ústí nad Labem (UJEP)

Університет Яна Євангеліста Пуркінє в Усті-над-Лабем (латинською Universitas Purkyniana Ustensis, скорочено UJEP) — чеський університет, розташований в місті Усті-над-Лабем. Носить ім'я всесвітньо відомого біолога Яна Євангеліста Пуркінє, уродженця Устецького краю (Лібочовіце). Ректор — доцент Мартін Балей. Університет складається з восьми факультетів (філософії, мистецтва і дизайну, економіки, педагогічного, наукового, біологічного, механічного та факультету охорони здоров'я).
16.10.2020

Західночеський університет

Західночеський університет (ЗЧУ) пропонує не тільки традиційні в Пльзені технічні та педагогічні спеціальності, але в ньому також активно розвиваються художні, економічні, гуманітарні, медичні та юридичні напрямки. Особливе значення надається якості навчання і високому рівню професійної підготовки випускників, які не мають проблем з працевлаштуванням на ринку праці. Універстітет складається з дев'яти факультетів та двох університетських інститутів. У ньому щорічно навчаються понад 11 тисяч студентів, в т. ч. близько 600 іноземців. Навчання чеською мовою для всіх студентів безкоштовно. Іноземним абітурієнтам пропонуються мовні підготовчі курси.

Більше

Регистрация
Українська