ВСБ В Торуні з Філією в Бидгощі - це лідируючий приватний університет в Куявсько-поморському воєводстві. Незмінно протягом 22 років ВСБ Торунь і Бидгощ пропонують вищу освіту в сфері Бізнесу. Найголовнішою перевагою навчання в ВСБ є практичність навчання - це означає, що Вам не доведеться весь час сидіти на нудних лекціях і зазубрювати напам'ять наукові поняття і визначення. Всі заняття проходять в практичний спосіб, адже наші викладачі - це не просто професори і доценти, це також голови великих фірм, менеджери середньої ланки, фахівці в своїх сферах, підприємці. Саме тому, ми гарантуємо Вам, що після закінчення університету, Ви не залишитеся без роботи - адже завдяки знанням і практиці, отриманим в ВСБ, Ви найкращим чином будете готові до актуального ринку праці.
Закінчив або закінчуєш школу із відмінними оцінками? У ВСБ вже кілька років діє програма VIS (Very Important Student) для найкращих абітурієнтів, яка передбачає рік безкоштовного навчання на бакалавраті! Аби дізнатися подробиці - приходь на нашу презентацію або пиши на мейл.
Підписаний договір із близько 70-ма європейськими університетами
Допомога в працевлаштуванні
Уже у перші місяці перебування у Польщі допомагаємо знайти додаткову роботу. Також при університеті функціонує Офіс Кар'єри і Бізнес-Інкубатор
Додаткові освітні програми
Erasmus+
Мовна підготовка
навчання і практика відбуваються на польській або англійській мові
Відгуки студентів-іноземців
СОФІЯ ВОЛОЦОВА (студентка Університету ВСБ)
Я завжди хотіла вчитися за кордоном. Вибір припав на Польщу, бо вона знаходиться по сусідству з Україною, країною мого походження. ВСБ славиться хорошими відгуками і цікавими спеціальностями. Найбільшою перевагою навчання в ВСБ є гнучкий і зручний графік навчання. Завдяки цьому, у мене є час на свої хобі - фотографію, мейк-ап і книги.
ХАРИШ ВЕРМА (студент Університету ВСБ)
Я обрав Польщу тому, що крім того, що це красива країна, я дізнався, що можу навчатися на факультеті, який мене цікавить. При виборі ВСБ мене переконав високий рівень навчання. Я пишаюся тим, що навчаюся за кордоном! Я познайомився тут з величезною кількістю цікавих людей - іноземців і поляків. Думаю, нам не важко буде відкрити разом який-небудь старт-ап. Ідея у мене вже є.
BAKHTIYOR LUTFULLAYEV (Student WSB)
Wybrałem WSB, bo spodobała mi się oferta kierunków studiów. To jest bardzo ważne! Jestem pewny, że zapamiętam WSB jako wspaniałą uczelnię. Bardzo sobie cenię, że każda osoba tutaj jest gotowa do pomocy, gdy mam problem.
Контакти
Bydgoszcz, Polska ul. Młodzieżowa 31a Toruń; ul Fordońska 74