University of South Bohemia in České Budějovice
15.02.2021
Czech University of Life Sciences Prague
18.02.2021
 

Презентація відбудеться 2 березня 2021 о 12.00

 

Перелік напрямів та спеціалізації

  • Міжнародний бізнес
  • Економіка та підприємництво  

VOCATIONAL COLLEGE PROGRAMS

Коротка інформація

Коледж VanWest має різноманітну і багату історію надання освітніх послуг англійською мовою та кар’єрного навчання в Канаді. Коледж був створений в 1988 році та, окрім вивчення англійської мови та мовних курсів у Ванкувері, ми також пропонуємо сертифіковані державою Програми професійної підготовки, де студентів інструктують бізнес-професіонали, які мають досвід у своїй галузі. Наші кампуси знаходяться у Ванкувері та Келовні, Британська Колумбія, Канада. Якщо ви шукали сертифіковану школу англійської мови в Канаді, де ви можете вдосконалити свої знання англійської мови та отримати найкращий досвід навчання - це ідеальне місце для вас! VanWest College пропонує широкий спектр курсів англійської мови та клубів міжмовного обміну, які задовольнять потреби та запити кожного студента. У коледжі VanWest ми організовуємо захоплюючий та різноманітний щоденний графік, який підходить для людей на будь-який інтерес та національність. Значна частина досвіду студента прилягає на позаурочний час, коли він зустрічається з новими друзями та отримає насолоду від усього, що можуть запропонувати Ванкувер та Келовна. Одними з найпопулярніших видів діяльності учнів у школі є розмовний клуб та обмін мовами, де студенти отримують можливість практикувати бесіду з викладачем та однокласниками безкоштовно. Ми сертифіковані Філією приватних навчальних закладів (PTIB) при Міністерстві Вищої Освіти БК та акредитовані EQA, IALC, Quality English та Language Canada. Таким чином ми можемо гарантувати, що будемо проводити програми професійного навчання та курси англійської мови у Ванкувері та Келовні, що відповідатимуть і перевищуватимуть найвищі освітні стандарти!

VANWEST COLLEGE CANADA

Додаткові освітні програми

ОТРИМАННЯ ДИПЛОМА ПРОФЕСІЙНОГО КОЛЕДЖУ ПРО СПЕЦІАЛІЗАЦІЮ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ, КООПЕРАТИВНІ ДИПЛОМИ ТА СЕРТИФІКОВАНІ ПРОГРАМИ
VANWEST COLLEGE CANADA

Мовна підготовка

ОТРИМАННЯ ДИПЛОМА ПРО СПЕЦІАЛІЗАЦІЮ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЗА ПРОГРАМОЮ «УПРАВЛІННЯ ЛАНЦЮГАМИ ПОСТАЧАННЯ / SCM»

Відгуки студентів-іноземців

 
 

Контакти

Comments are closed.

For exhibitors
Українська