Lithuanian Academy of Music and Theatre
22.02.2021
VILNIUS TECH
22.02.2021
 

Презентація відбудеться  4 березня о 13.30

👇Не забудьте долучитися до нашої Telegram / Viber спільноти, аби не пропустити нагадування про заходи!😉

Viber Telegram

 

Перелік напрямів та спеціалізації

 • Електрична інженерія
 • Економіка та підприємництво
 • Інформаційні технології
 • Механічна інженерія
 • Охорона здоров’я / Медицина
 • Право
 • Соціальна робота
 • Транспорт та транспортні технології
 • Текстильна та легка промисловість
 • Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини
 • Управління, Туризм
 • Косметологія

Коротка інформація

Utena University of Applied Sciences - це сучасний, орієнтований на студентів державний вищий навчальний заклад.  Навчання в вищому навчальному закладі спрямоване на практичну діяльність, прикладні дослідження і професійну діяльність. Після закінчення навчання випускникам видається кваліфікаційний ступінь бакалавра, диплом про вищу освіту і додаток до диплому. Сьогодні ВНЗ пропонує 21 освітню програму, 9 з яких засновані на модульній системі навчання з проблемним підходом до навчання. Навчальні програми акредитовані національними і міжнародними експертами, теоретичні знання і практичні навички передаються студентам асоційованими професорами і експертами-практиками, які мають глибокий теоретичний і практичний досвід. Дуже часто деякі предмети викладають запрошені лектори з найпрестижніших європейських університетів. Дослідження, орієнтовані на кар'єру, виконуються відповідно до вимог світового ринку праці. Стажування - невід'ємна частина навчання.

Інтернаціоналізація - один з найважливіших пріоритетів навчального закладу. За роки роботи ми створили велику мережу академічних партнерів і підприємств з усього світу. Студенти працюють і навчаються в сучасному середовищі з добре обладнаними комп'ютерними класами та бездротовим доступом в Інтернет в усіх будівлях. У нас є чудові матеріальні ресурси, в тому числі розширені конференц-зали та навчальні зали, Центр електронного навчання, бібліотека з доступом до провідних електронних бібліотек і баз даних.

Рекламні матеріали

Отзывы студентов иностранцев

Aiga Grauduma, Latvia

Graduate of Social Work Study program of Utena University of Applied Sciences, Lithuania


My name is Ms Aiga Grauduma, and since 2005 my working place is P. Stradins Medical College of the University of Latvia. I am an International Coordinator who works with incoming and outgoing students, staff and teachers at the ERASMUS+ program. Besides that, I am a lecturer at Social Care Department and Medicine Department. My working experience has been started at the Crisis Center for Children in Riga. And it was a reason to study Social Care at the College. I worked for more than ten years with children from different families in Riga and Jurmala to support them, learn new skills and knowledge. In the year 2016 have graduated Utenos Kolegija study program Social work to improve qualification. Meanwhile, I am a social work lecturer in the World (Social Care Department) and Project Management (Medicine Department). I have been involved in developing different EU projects (Social welfare) at the College and knowledge, that I got in Lithuania helps me get a broader view of Baltic Countries.

Olga Bondar, Ukraina

Машинобудівний факультет STU, спеціалізація: Інженерні технології та матеріали


Моє навчання в Утенській колегії тривало 1,5 роки. За такий кроткий період часу, я прослухала необхідну кількість годин для отримання ступеня «Бакалавра» зі спеціальності «Медична сестра». Навчальний процес залишив у моїх спогадах дуже багато позитивних моментів. Першим, що я хотіла б відзначити – це принцип викладання матеріалу та проведення теоретичних занять. Кожен лектор ставив перед собою на меті, не лише передати навчальний матеріал, а й отримати «якісний» зворотній зв'язок від студентів. Це досягалося завдяки використанню двох методів. Перший – використання мультимедійного забезпечення, як допоміжного засобу навчання. Тобто загальний матеріал надавався викладачем в усній формі, а супроводжуюча презентація – відображала інформацію, що була стислою і зручною для конспектування. Другий метод – це обговорення матеріалу в стилі дискусії. Таким чином, викладач давай змогу кожному студентові висловити власну точку зору та підкріпити її вагомими аргументами. При такому підході викладач і студент знаходяться на «одному рівні», а це - позитивно впливає на ступінь взаємоповаги. Між ними виникають довірливі стосунки, які відображаються зацікавленість обох сторін в навчальному процесі. Кажучи простими словами – викладач стає задоволеним, бо його предмет викликає цікавість, а учнів – стають зацікавленими, оскільки це заохочують викладачі. Окремий акцент, я хочу зробити, на практичних заняття. Всі аудиторії, в яких відбувалося навчання практичних навичок, оснащенні за високими стандартами. В мене була змога оволодіти всіма можливими маніпуляціями: починаючи від підшкірної ін’єкції та закінчуючи заміною трахеостомічної трубки. Мені було приємно навчатися, оскільки колегія забезпечує якісний та широкопрофільний підхід до навчання. Відпрацювання практичних умінь відбувалося на базі різнопрофільних медичних закладів. Я проходила практику в лікарні широкого профілю (педіатричне, хірургічне, ортопедичне, кардіологічне, приймальне відділення), соціально-реабілітаційний центр і геріатрична лікарня. Завдяки співпраці колегії з міжнародною програмою Erasmus+, моя дипломна практика проходила в Норвегії. Це дало мені змогу порівняти рівень і відчути на собі, особливості медичного обслуговування, на рівні медичних сестер, між країнами Європи та Скандинавії. Також, це була чудова нагода познайомитися з іншою національність, культурою та звичаями. Певно, самим важливим фактором, за період мого навчання, я вважаю – підтримку. Викладацький колектив – це чудові люди, до яких завжди можна було звернутися за порадою чи допомогою. Вони завжди йшли на зустріч своїм студентам. Після навчання в Україні, я хочу сказати, що це не звично і дуже приємно, що стосунки викладач-студент – студент-викладач ґрунтуються на взаємоповазі та взаєморозумінні, а не на «статусній» відмінності.

Контакти

Comments are closed.

Записи презентацій
Українська