The Open Application Network
14.02.2022
University of Nyíregyháza
15.02.2022
 

Презентація відбудеться 16 лютого о 16.30

 

Перелік напрямів та спеціалізації

  • Автоматизація та приладобудування
  • Виробництво та технології
  • Електроніка та телекомунікація
  • Електрична інженерія
  • Енергетика та енергетичне машинобудування
  • Інформаційні технології
  • Радіотехніка, радіоелектронні апарати та зв'язок
  • Системні науки та кібернетика

Коротка інформація

Факультет електротехніки та обчислень (FER) є частиною провідного хорватського університету та науково-дослідного інституту в галузі технологій, зосередженого на електротехніці, ICT та обчислювальній техніці. Протягом десятиліть FER є головним пріорітетом для найкращих випускників хорватських шкіл. FER є домом великої родини, яка налічує понад 3800 студентів бакалаврів і магістрантів, 450 аспірантів, 200 професорів і 300 асистентів і наукових співробітників. FER дуже активний у сфері міжнародних проектів, а багато з них запрошують наших студентів до участі. Факультет робототехніки зазвичай є найбільш привабливим, але також дуже поширеним вибором серед наших студентів є управління енергетичними ресурсами та віртуальна реальність, інформатика та ICT. Через Центр кар’єри FER ми надаємо нашим студентам ранній розвиток кар’єри та налагоджуємо зв’язки з роботодавцями. Наш центр кар’єри допоможе вам бути поміченим провідними технологічними хорватськими та міжнародними компаніями на найбільшій виставці вакансій, пов’язаних з ІТ у Хорватії, що проходить у FER щороку в травні. І якщо ви хочете створити власну компанію, створити наступну компанію-«єдинорога», або просто хочете дізнатися більше про те, як практикувати підприємництво у високих технологіях в яскравому міждисциплінарному середовищі - сміливо йдіть і зацініть SPOCK - наш дружній для студентів стартап-інкубатор. Чи знаєте ви, що Хорватія займає високі місця в рейтингах безпеки та якості життя, і є одним із найжаданіших місць для життя у світі? За даними The Global Peace Index (2021), Хорватія оцінюється як 17-та найбезпечніша країна з-поміж 163 країн. Хорватія все ще залишається безмежним місцем, де можна відчути свій вайб університетської освіти.

Під час виставки «Education Abroad» ми покажемо вам, як приєднатися до нас та вивчати найінноваційніші навчальні програми Європи. Втупай у FER!

Займи своє місце серед найкращих у галузі сталої енергетики, електротехніки, обчислювальної техніки, науки про дані чи робототехніки!

Рекламні матеріали

Brochure - MSc Data_Science

Brochure - MSc Electrical_Power Engineering

icon_obmen

Академічна мобільність

Як провідна науково-освітня установа Хорватії, FER співпрацює з понад 500 національними та міжнародними провідними технологічними компаніями та близько 50 університетами та інститутами по всьому світу.
University of Zagreb

Допомога в працевлаштуванні

Випускники FER є високоповажними професіоналами, яких активно шукають провідні міжнародні компанії по всьому світу. На даний момент понад 250 хорватських та міжнародних компаній шукають своїх майбутніх співробітників серед наших студентів через наш Центр кар’єри. Щороку FER проводить найбільшу у Хорватії виставку вакансій, пов’язаних з ІТ.

Відгуки студентів-іноземців

 

Контакти

 

Comments are closed.

Записи презентацій
Українська