Зараз в прямому эфірі

Budapest University of Technology and Economics (Угорщина)

Один з найстаріших технічних внз Угорщини та Європи, що був заснований 1782 року – перший інститут в Європі для підготовки інженерів на університетському рівні. В університеті працюють близько 1100 співробітників і навчаються понад 24 тисяч студентів, третина з яких приїжджає вчитися в Угорщину з-за кордону. Приблизно 1381 студент з 50 країн усього світу навчається в цьому закладі. Щорічно близько 70 % дипломів інженерів по всій Угорщині припадають на Будапештський університет технології і економіки.Навчальні курси проводяться на п’яти мовах: угорською, англійською, німецькою, французькою та російською.

Пряма трансляція відеозустрічі

Презентації іноземних навчальних закладів – питання та відповіді.

Виставка «Освіта за кордоном 2022» – Ваш крок до міжнародної освіти не виходячи з дому!

Budapest University of Technology and Economics (Угорщина)

Презентація відбудеться 15 лютого о 12.00

Один з найстаріших технічних внз Угорщини та Європи, що був заснований 1782 року – перший інститут в Європі для підготовки інженерів на університетському рівні. В університеті працюють близько 1100 співробітників і навчаються понад 24 тисяч студентів, третина з яких приїжджає вчитися в Угорщину з-за кордону. Приблизно 1381 студент з 50 країн усього світу навчається в цьому закладі. Щорічно близько 70 % дипломів інженерів по всій Угорщині припадають на Будапештський університет технології і економіки.Навчальні курси проводяться на п’яти мовах: угорською, англійською, німецькою, французькою та російською. Реєстрація Докладніше

temp

Universitas Brawijaya (Індонезія)

Презентація відбудеться
15 лютого о 13.30

Сьогодні Universitas Brawijaya – один із провідних університетів Індонезії, в якому навчається понад 60 000 студентів за різними професійними програмами, програмами бакалаврату, магістратури, докторантури, професійним та медичним спеціальностям.

Реєстрація Докладніше

University of Nyíregyháza (Угорщина)

Презентація відбудеться
15 лютого о 15.00

Університет Ньіредьхаза є одним із провідних навчальних закладів прикладних наук Угорщини. Регіон межує з Україною на північному сході, Румунією на південному сході та Словаччиною на північному заході. Ми проводимо дослідження та готуємо фахівців загалом у 12 інститутах у галузі гуманітарних наук, педагогіки, соціальних наук, економіки, мистецтва, техніки, сільського господарства, інформатики, природничих наук та спорту. В даний час ми пропонуємо 13 програм бакалаврату англійською мовою та 2 річні підготовчі програми англійською мовою для іноземних студентів.

Реєстрація Докладніше

Повний список учасників з Польщі, Словаччини, Німеччини, Угорщини, Греції, Гонконгу, Сінгапуру.

Поки оформляються стенди виставки (яка відбудеться з 15.02 по 10.03), а розклад презентацій формується – у вас є гарна нагода переглянути записи презентацій закордонних навчальних закладів, що вже відбулись минулої виставки. Заповніть форму та отримайте посилання на сторінку із записами!

*Введіть свій робочий e-mail і в надійденому листі отримайте посилання на сторінку із записами презентацій.

І головне – не забудьте підписатися на наші канали у Телеграмі і Вайбері – та стежте за анонсами майбутніх презентацій!

Виставка «Освіта за кордоном 2022» –
Ваш крок до міжнародної освіти не виходячи з дому!

Записи презентацій
Українська