fbpx
European University Viadrina
06.11.2020
QuestEng
15.11.2020
 

Початок вебінару: 26/11 18:00

 

Реєстрація

Показать время в моем часовом поясе

👇Не забудьте долучитися до до нашій Telegram / Viber спільноти аби не пропустити нагадування про заходи!😉

Viber Telegram
 

Перелік напрямів та спеціальностей

 • Автоматизація та приладобудування
 • Виробництво та технології
 • Електроніка та телекомунікація
 • Електрична інженерія
 • Економіка та підприємництво
 • Енергетика та енергетичне машинобудування
 • Інформаційні технології
 • Математика та статистика
 • Металургія та матеріалознавство
 • Механічна інженерія
 • Природничі науки
 • Радіотехніка, радіоелектронні апарати та зв'язок
 • Соціальні та поведінкові науки
 • Фізико-математичні науки
 • Хімічна та біоінженерія

Коротка інформація про ВНЗ

TU Ilmenau є державний вищим навчальним закладом, де навчається близько 5500 студентів, у тому числі 30% студентів-іноземців. Наш університет не бере плату за навчання. Університет дотримується високих стандартів як з точки зору академічного змісту, так і устаткування та можливостей, які пропонуються студентам. В Ільменау поєднання доброзичливого, дружнього академічного середовища та приємних соціальних умов вже давно є торговою маркою цього університету. Підготовка інженерів, особливо в галузі електротехніки та машинобудування, супроводжує всю історію ТУ Ільменау. Сьогодні інженерія, природничі науки, економіка та медіа є стовпам освіти та наукових досліджень університету. Своєю науковою традицією університет також впевнено крокує вперед і готовий до викликів майбутнього. Ця традиція, разом із міцним міждисциплінарним зв’язком з економічними та соціальними науками, а також з науками природничими створює унікальний характер університету. Постійною ціллю університету є утримання високої планки приналежності до найкращих академічних, технологічно орієнтованих навчальних закладів. Університет розробляє та підтримує сучасні форми навчання та інноваційні курси та програми. Щира відданість персоналу та ґрунтовна освіта студентів, включаючи також і професійний нагляд, отримують відповідне академічне визнання на вищому рівні.

TU Ilmenau співпрацює з Staatliches Thüringer Studienkolleg у місті Нордхаузен. У Studienkolleg також відсутня оплата за навчання.

Рекламні матеріали

icon_obmen

Міжнародне партнерство

ТУ Ільменау підтримує понад 160 міжнародних партнерських відносин з іншими університетами та установами. Має також і 5 партнерських зв’язків з українськими університетами в Києві та Львові.

Працевлаштування випускників

Випускники ТУ Ільменау послуговуються високою репутацією в Німеччині та на міжнародному рівні. Загалом наші випускники займають хороші чи чудові вакансії. Відповідно до закону про перебування, студенти отримують право на 18 місяців проживання під час пошуку роботи по завершенню навчання.

Додаткові освітні програми

TU Ilmenau - це міжнародний університет. Ви можете навчатись у ТУ Ільменау як студент за програмою академічної мобільності (короткострокове навчання), або проходячи стажування. Є також кілька пропозицій отримання Подвійного Диплома з університетами-партнерами.

Мовна підготовка

ТУ Ільменау пропонує підготовчі мовні курси для навчання від рівня В1 до С1. Навчання на курсах німецької мови всіх рівнів є безкоштовним для іноземних студентів.

Відгуки студентів-іноземців

HEAR FROM OUR GLOBAL ALUMNI

Kristina


In the middle of nowhere in Germany, I found new home. I am happy I was not afraid of moving to a new country and starting my studies in Ilmenau. We all came from different academic and cultural backgrounds, however, university staff took time to make sure we all would reach the same level of knowledge. The communication studies I did were more focused on the research aspects, I enjoyed every bit of it. Ilmenau has a very close - knit community, many student associations, and I had the pleasure to be part of one. It not only gave me the opportunity to organize events, excursions, and stand on stage in front of 400 people but also gave me the best friends one could ask. TU Ilmenau and all the lovely people there will always hold a special place in my heart."

Daria

Kristina


Моя учебная программа - "Медиа и Коммуникации" - делает сильный уклон в научные исследования, и многие преподаватели подкрепляют их мощной теоретической базой. Пожалуй, самое важное и интересное, что случилось со мной за все время программы - это мои новые друзья. Когда живешь в настолько разнооборазной культурной среде, где люди, приехавшие из самых разных точек нашей планеты, бок о бок справляются с трудностями, помогают и учат чему-то друг друга, ты вдруг начинаешь чувствовать, что являешься частью большого мира, даже несмотря на то, что живешь в небольшом уютном городке посреди Тюрингского леса. В Ильменау есть много мест и организаций, где можно проявить себя и найти новых знакомых - например, побыть волонтером в студенческом кафе или клубе, присоединиться к организации мероприятий или провести эфир на радио. Возможностей много, так что бояться одиночества или трудностей точно не стоит, вокруг всегда есть твои люди, которые готовые помочь!

Комментарии закрыты.

Регистрация
Українська