Collegium Da Vinci
28.10.2020
Bauhaus-Universität Weimar
29.10.2020
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
 

Презентація відбудеться 11 листопада о 15.00

ZOOM

Zoom-Link  https://tu-darmstadt.zoom.us/j/88150102677

👇Не забудьте долучитися до нашої Telegram / Viber спільноти, аби не пропустити нагадування про заходи!😉

Viber Telegram

 

Перелік напрямів та спеціальностей

 • Авіаційна та ракетно-космічна техніка
 • Автоматизація та приладобудування
 • Архітектура та будівництво
 • Виробництво та технології
 • Гуманітарні науки
 • Електроніка та телекомунікація
 • Електрична інженерія
 • Економіка та підприємництво
 • Енергетика та енергетичне машинобудування
 • Інформаційні технології
 • Історія та філософія
 • Математика та статистика
 • Механічна інженерія
 • Право
 • Природничі науки
 • Радіотехніка, радіоелектронні апарати та зв'язок
 • Хімічна та біоінженерія

Коротка інформація про ВНЗ

Технічний університет Дармштадта є один з провідних технічних університетів Німеччини, TU Darmstadt уособлює собою першокласну німецьку інженерію, чудові дослідження та цілеспрямоване викладання. Протягом понад 140 років університет користується великою повагою в галузі інженерії та входить до групи найкращих технічних університетів на міжнародному рівні. Його випускники мають великий попит у роботодавців по всьому світу. TU Darmstadt є по-справжньому інтернаціональним: майже 20 відсотків іноземних студентів навчаються в Університеті, тому що ми піклуємося про них. TU Darmstadt розташований у столичному регіоні Рейн-Майн, економічному центрі Німеччини з доходом вищим за середній і високою концентрацією глобальних економічних гравців. До Дармштадту можна дістатися всього за 30 хвилин від міжнародного аеропорту у Франкфурті. Дармштадт – чарівне місто з населенням 160.000 осіб. Оточений великою кількістю зелені, усипаний історичними пам'ятками, такими як замок, що належить університету. Дармштадт - спокійне і безпечне місто, жваве та доброзичливе до студентів. Дармштадт є зразком "цифрового міста". TU Darmstadt пропонує понад 110 програм навчання. Кваліфікація включає ступінь бакалавра, магістра і доктора філософії. Близько двох третин навчальних програм – технічні чи наукові, включаючи широкий спектр магістерських програм англійською мовою. Студенти можуть вибрати будь-яку інженерну або природничо програму, наприклад, від аерокосмічної інженерії до біомолекулярної або механічної інженерії, когнітивних наук та комп'ютерних наук, біології або ядерної фізики з власним прискорювачем частинок.

Рекламні матеріали

Відгуки студентів-іноземців

Марія

Data and Discourse Studies


Мене звати Марія і я родом з Києва. Минулої осені я розпочала свій перший семестр навчальної програми магістра мистецтв "Студії Даних та Дискурсу" в Дармштадському технічному університеті. Вже тривалий час я мріяла про освіту, яка б поєднувала у собі різні дисципліни, і програма "Студії Даних та Дискурсу" є саме такою. Це унікальна нова програма у сфері цифрових гуманітарних наук, запропонована вперше ТУ Дармштадт у 2019, яка існує на перехресті різних галузей. Як я опинилася в ТУ Дармштадт? Це доволі весела історія. Минулого року я відвідувала своїх друзів у місті Дармштадт. Оскільки один з моїх друзів вивчає Матеріалознавство в ТУ, ми разом пішли до бібліотеки. Я думаю, що це була любов з першого погляду! Коли я побачила як бібліотека устаткована та коли дізналася, що протягом сесії студенти мають змогу навчатися в бібліотеці також вночі, саме в цей момент я вирішила, що теж бажаю бути студенткою ТУ!

Дієго

22, 3 семестр бакалавра наук, Мехатроніка


Я родом з Венесуели, проте в Дармштадті я дійсно відчуваю себе як вдома. Дармштадт пропонує мені не тільки чудовий університет, проте і відмінну якість життя в місті науки та цікаві можливості для професійного майбутнього! Не дарма місто є частиною німецької Кремнієвої долини.

Патрік

27, 6 семестр магістра наук, Промислова інженерія та управління


Дармштадський технічний університет пропонує фантастичні речі, що виходять далеко за рамки навчальних предметів. Я невимовно вдячний за те, що мій університет настільки орієнтований на майбутнє і активно підтримує своїх студентів в плануванні їх кар'єри.

Comments are closed.

For exhibitors
Українська