Rezekne Academy of Technologies
28.04.2021
Lithuanian Maritime Academy
29.04.2021
 

Презентація відбудеться 11 листопада о 11.00

 

Коротка інформація

Компанія Rahn Education безперервно розвивається і за більш ніж 30 років своєї діяльності стала важливим міжнародним постачальником освітніх послуг. Щорічно більше 800 співробітників пропонують послуги дошкільної, шкільної та професійної освіти, а також підвищення кваліфікації понад 6500 дітям і дорослим в 40 навчальних закладах Німеччини і за кордоном.

Ми з гордістю презентуємо Rahn Education Campus im Stift Neuzelle. Наша міжнародна школа-інтернат - традиційне місце навчання. Тут, на території колишнього монастиря Нойцелле, ми об'єднали красу архітектури бароко і сучасні освітні технології, створивши унікальний кампус поблизу Берліна, у безпечному та спокійному навчальному середовищі. Наша приватна гімназія, школа-інтернат, музична школа, інтенсивні курси мовної підготовки і літній мовний табір надають кращі можливості для отримання якісного міжнародної освіти.

Ми пропонуємо як програму Abitur для бажаючих навчатися у вищих навчальних закладах Німеччини, так і програму International Baccalaureate Diploma Program для тих, хто планує навчатися за кордоном. Для іноземних студентів, які планують здобути вищу освіту в Німеччині, ми також пропонуємо курси підготовки до університету.

Наші Штудіенколлег «Study & Training», розташовані в Лейпцигу і Галле, готують студентів по технічних, економічних, ділових та соціальних напрямках.

Рекламні матеріали

Comments are closed.

Записи презентацій
Українська