Навчання в Литві

3-12 березня 2021

Одна з найпривабливіших рис литовської освіти – її доступність. Якщо вартість навчання для міжнародних студентів у інших країнах на магістратурі або бакалавіраті складає в середньому від 8 до 10 000 євро за рік, то в Литві – це лише 4 000 євро. Такі обставини дають змогу міжнародним студентам отримати освіту європейського рівня та міжнародний диплом за доступними цінами. Сучасний підхід, який виробила Литва до системи освіти, вже давно закріпився в країні та приносить позитивні результати. Свідченням такої прогресивності є наявність чисельних програм обміну між литовськими ВНЗ та багатьма університетами країн ЄС.

Литва пропонує широкий вибір програм англійською мовою викладання в таких популярних сферах як бізнес, менеджмент, економіка, фінанси, маркетинг, комунікації та політологія. У такий спосіб перед студентами відкриється чудова можливість дослідити модель успіху балтійських країн на прикладі Литви. Невелика за розміром, проте амбітна за планами Литва пропонує отримання освіти у спеціалізованих компактних навчальних закладах, які були створені окремо під кожну освітню галузь. Це дає можливість забезпечити індивідуальний підхід до кожного студента та зосередитись на предметі вивчення. Цьому також сприяє затишна та комфортна атмосфера проживання в Литві.

Реєстрація

Університети Литви, що приймають участь в online-виставці «Освіта за кордоном»

22.02.2021

Lithuanian University of Health Sciences

LSMU заснований в 1920 році, демонструє кращі традиції навчання й досліджень. Не так давно університет відсвяткував своє сторіччя, LSMU став зрілим університетом, що доведено багатьма академічними, дослідними та клінічними досягненнями наших випускників в галузі охорони здоров'я. Сьогодні LSMU - один з найбільших університетів Литви, що спеціалізуються в області природничих наук. Добре розроблені програми підтримки студентів (культурна адаптація, наставництво, репетиторство, психологічне консультування) роблять життя студентів в університеті комфортним.
21.02.2021

Vytautas Magnus University

Університет Вітаутаса Великого приділяє особливу увагу міжнародної діяльності. Це почалося з того часу, коли члени литовської діаспори, які сповідували думки про інтелектуальний і культурне відродження, стали приїжджати з лекціями в університет. Сьогодні VMU співпрацює з багатьма університетами та науковцями в усьому світі, здійснюючи проекти, обмін студентами та працівниками, постійно вдосконалюючи систему навчання і досліджень.
22.02.2021

European Humanities University

Европейский гуманитарный университет — это международный университет, предлагающий обучение в сфере гуманитарных, социальных наук и искусств. Университет расположен в Вильнюсе (Литва) и ориентирован на студентов из региона — Беларусь, Украина, Литва, Грузия, Казахстан, Кыргизстан, Россия, Молдова, Узбекистан. Основные языки обучения — русский и английский.
22.02.2021

Klaipeda State University of Applied Sciences

Клайпедський державний університет прикладних наук (KVK) - третій за величиною університет прикладних наук в Литві з хорошою академічної репутацією. Первинною метою KVK є забезпечення високої якості академічного навчання і дослідницької бази. KVK фокусується на навчальних програмах, що ведуть до професії.
21.02.2021

Vilniaus kolegija / University of Applied Sciences

Вільнюський університет прикладних наук - провідний і найбільший акредитований державний вищий професійний навчальний заклад у Литві, в якому навчаються понад 6500 студентів і 500 кваліфікованих викладачів. Високі показники прийому і високі місця в рейтингах говорять про престижність університету.
22.02.2021

Kaunas University of Applied Sciences

Каунаський університет прикладних наук - великий і постійно розвивається акредитований державний вищий навчальний заклад у Литві. Будучи мультидисциплінарним університетом прикладних наук, він пропонує широкий спектр бакалаврських програм з практичним упередженням.
22.02.2021

ALYTAUS KOLEGIJA

Алітуський університет прикладних наук – сучасний й орієнтований на практичні аспекти вищою освітою заклад освіти, який готує висококваліфікованих фахівців для мінливого суспільства, що прагне задовольнити потреби ринку праці. Навчальні програми, які концентруються на компетентнісних і професійно орієнтованих дослідженнях, реалізуються в областях бізнесу і державного управління, інформатики, інженерії, технологій та охорони здоров'я.
22.02.2021

Siauliai State College

Шяуляйський державна колегія - вищий навчальний заклад, чинне в регіоні північній Литви і російською або англійською мовами навчання готує фахівців наук здоров'я, соціальних наук, інженерних наук, а також наук інформатики, наук управління бізнесом і державного управління.
22.02.2021

ISM University of Management and Economics

ISM університет управління та економіки - один з провідних бізнес-університетів в країнах Балтії, заснований Норвезької бізнес-школою BI. ISM – це сучасний литовський університет, який швидко реагує на нові тенденції ринку і застосовує найновіші методики навчання. Викладачі ISM пройшли навчання в кращих університетах світу, таких як Оксфорд, Гарвард, Нью-Йоркський університет та інші.
22.02.2021

Lithuanian Sports University

Литовський університет спорту (LSU), заснований в 1934 році, є спеціалізованим державним вищим навчальним закладом, що розвиває свої унікальні традиції в області спорту, дозвілля і охорони здоров'я. LSU відомий як провідний академічний і дослідницький центр спортивної науки в регіоні Балтійського моря. Почавши з набору 100 студентів, LSU розвинувся і розширився за роки і десятиліття в установу з майже 2000 студентами.
22.02.2021

SMK University of Applied Social Sciences

SMK Університет прикладних соціальних наук - вищий навчальний заклад, заснований на інноваціях та якості, розташований у столиці Литви Вільнюсі. Заснований в 1994 році, SMK зайняв перше місце в рейтингу приватних університетів Литви і в даний час є найбільшим приватним вищим навчальним закладом Литви!
22.02.2021

Vilnius Academy of Arts

Вільнюська академія мистецтв - найстарший і найбільший університет мистецтв в країнах Балтії, заснований в 1793 році. Академія пропонує навчання на рівні бакалавра, магістра та доктора в галузі мистецтва, дизайну, архітектури і історії мистецтва. Вільнюська академія мистецтв управляє музеєм, кількома галереями і виставковими площами, Нідскою художньою колонією, студією в Парижі, а також виставковими та музейними просторами в замку Панемуне.
22.02.2021

Kazimieras Simonavicius University

Університет Казимира Семеновича заснований в 2003 році є приватним університетом акредитованим Міністерством освіти, науки і спорту Литовської Республіки Його кампуси знаходяться в Вільнюсі та Клайпеді. KSU виділяється своїм інноваційним підходом до навчання і підприємницькими цінностями Програми навчання охоплюють основні галузі суспільних наук - бізнес і менеджмент, державне управління та право. Університет пропонує 3 програми бакалавра російською мовою
22.02.2021

Mykolas Romeris University

Університет Миколаса Ромеріса (MRU), розташований в столиці країни Вільнюсі, є одним з найбільш міжнародних університетів Литви, в якому в даний час навчається близько 7000 студентів з 58 країн. Університет пропонує програми, які повністю викладаються англійською мовою для іноземних студентів усіх рівнів - від бакалаврату до докторів наук в сфері соціальних наук (право, психологія, комунікації, філологія та соціальна робота) та інформатики.
24.02.2021

Kolping University of Applied Sciences

Колпінгскій університет прикладних наук - вищий навчальний заклад, діяльність якого спрямована на розвиток освітньої діяльності Міжнародного товариства Kolping. Він реагує на зміни навколишнього середовища і дає студентам можливість стати висококваліфікованими фахівцями, свідомо сприймати і поширювати істину і добро, слідуючи християнським цінностям і принципам спільноти.
29.10.2020

LCC International University

Міжнародний університет LCC є національною та міжнародно визнаною установою гуманітарних наук у Литві. LCC пропонує акредитовані програми бакалаврів та магістрів з соціальних та гуманітарних дисциплін.
22.02.2021

Klaipeda University

Клайпедський університет має 3 рівня підготовки: бакалавр, магістр і доктор філософії. Програми, визнані в усьому світі, викладаються англійською, а деякі - російською мовою. Ми досить компактний заклад, щоб добре знати один одного, підтримувати і співпрацювати. У поєднанні з традиційними науками і навчальними програмами - ми унікальні та успішні в деяких областях, таких як океанографія, морська інженерія та археологія. З 2019 роки ми приєдналися до EU-CONEXUS - відмінний приклад співпраці, коли 6 університетів разом створили університет майбутнього в Європі!
21.02.2021

Vilnius College of Technologies and Design

Вільнюський університет технологій та дизайну (VTDK) складається з 3 факультетів: Дизайнерського, Технічного та Будівельного. В даний час загальна кількість студентів становить ~ 2000 студентів, і в VTDK працюють близько 200 професорів і інших співробітників.
22.02.2021

VILNIUS TECH

VILNIUS TECH - один з найбільших дослідницьких університетів країни, що спеціалізується на технологіях й інженерії, а також на співпрацю між університетами та бізнесом.
21.02.2021

Lithuania Business University of Applied Sciences

Литовський бізнес-університет прикладних наук (LBUAS) - це сучасний, відкритий для суспільства і незалежний вищий навчальний заклад, заснований в 1994 році. LBUAS готує фахівців в області соціальних і фізичних наук, орієнтованих на ринок праці Литви і Європи. LBUAS пропонує багатообіцяючі можливості кар'єрного росту, міжнародний обмін і вільний час, типовий для студентів
22.02.2021

Utena University of Applied Sciences

Utena University of Applied Sciences - це сучасний, орієнтований на студентів державний вищий навчальний заклад. Навчання в вищому навчальному закладі спрямоване на практичну діяльність, прикладні дослідження і професійну діяльність. Після закінчення навчання випускникам видається кваліфікаційний ступінь бакалавра, диплом про вищу освіту і додаток до диплому.
28.10.2020

Kaunas University of Applied Engineering Sciences

Каунаський університет прикладних наук - вищий навчальний заклад з віковим досвідом підготовки інженерів. Університет пропонує вісім програм бакалаврату і орієнтований на баланс теоретичної бази знань і практичних навичок, що надає студентам можливість почати успішну кар'єру після закінчення навчання.
22.02.2021

Lithuanian Academy of Music and Theatre

Литовська академія музики і театру (LMTA) - міжнародно визнаний вищий навчальний заклад, який готує артистів до професійної кар'єри в галузі музики, театру, танцю і кіно і пропонує відповідні теоретичні дослідження. Заснована в 1933 році, Академія в даний час приймає близько 1000 студентів в трьох навчальних циклах - бакалавраті, магістратурі та докторантурі - на трьох факультетах, два з яких знаходяться в Вільнюсі, а один - в Клайпеді.
22.02.2021

Kaunas University of Technology

KTU - провідний литовський університет, який проводить дослідження у всіхсферах, що відповідають вимогам постійно мінливого світу. Займаючи 1-е місце в Литві з працевлаштування випускників та задоволеності студентів, KTU входить до числа 500 кращих університетів світу за критеріями репутації роботодавців (QS World University Rankings 2019).
Регистрация
Українська