Klaipeda State University of Applied Sciences
22.02.2021
Utena University of Applied Sciences
22.02.2021
 

Презентація відбудеться  5 березня о 15.00

👇Не забудьте долучитися до нашої Telegram / Viber спільноти, аби не пропустити нагадування про заходи!😉

Viber Telegram

 

Перелік напрямів та спеціалізації

  • Мистецтво та культура

Коротка інформація

Литовська академія музики і театру (LMTA) - міжнародно визнаний вищий навчальний заклад, який готує артистів до професійної кар'єри в галузі музики, театру, танцю і кіно і пропонує відповідні теоретичні дослідження. Заснована в 1933 році, Академія в даний час приймає близько 1000 студентів в трьох навчальних циклах - бакалавраті, магістратурі та докторантурі - на трьох факультетах, два з яких знаходяться в Вільнюсі, а один - в Клайпеді.

 

LMTA пропонує навчання провідних практиків Литви у творчому середовищі. Ми знаходимося у Вільнюсі, все більш популярный столиці з кількома симфонічними оркестрами, театром опери та балету, драматичними і танцювальними театрами, центрами традиційного і сучасного мистецтва, а також в Клайпеді, портовому місті з музичним театром, драматичним театром, джазовим фестивалем і «фабрика відкритої культури ». Багате і різноманітне культурне життя і зарубіжні художники, які часто проводять майстер-класи та семінари для студентів LMTA, додають додаткову цінність, роблячи наше навчання більш привабливим.

 

Дослідження, мистецькі дослідження і досягнення в галузі освіти публікуються в наукових журналах LMTA і представляються на національних і міжнародних конференціях. Художні дослідження і перформанс контролюються платформою Harps.

LMTA планує побудувати новий сучасний кампус в Kalnų Parkas (Парк на пагорбах), мальовничому історичному районі в центрі Вільнюса. Ми сподіваємося, що цей спільний простір, де об’єднаються студенти музики, театру, кіно і танців, призведе до несподіваних художніх і дослідницьких проектів і тенденцій, заохочуючи міждисциплінарне співробітництво. Проект частково фінансується Європейським фондом регіонального розвитку, завершення другого етапу очікується до 2024 року.

Рекламні матеріали

Контакти

Comments are closed.

Записи презентацій
Українська