Bauhaus-Universität Weimar
29.10.2020
Jan Evangelista Purkyně University in Ústí nad Labem (UJEP)
29.10.2020
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Перелік напрямів та спеціалізації

  • Гуманітарні науки
  • Економіка та підприємництво
  • Журналістика
  • Міжнародні відносини
  • Педагогічна освіта
  • Міжнародний бізнес
  • Філологія

Коротка інформація про ВНЗ

Міжнародний університет LCC – це національно та міжнародно визнаний навчальний заклад гуманітарних наук у місті Клайпеда, Литва. Заснований у 1991 році спільно литовським, канадським та американським фондами, LCC значно відрізняється від інших навчальних закладів у регіоні, пропонуючи унікальний, орієнтований на майбутнє стиль навчання та інтерактивне академічне середовище. Університет довів, що готує студентів до успіху у 21 столітті як професіоналів і громадян світу.

Відгуки студентів-іноземців

Юлія Русяновська

В даний час здобуває ступінь магістра з медіа-менеджменту в Школі бізнесу при Університеті Фордема (США) Закінчила LCC у 2020 році.


Найцінніший урок, який я отримала в LCC - це те, що люди є найціннішим активом у кожній організації. Коли я спілкувалась із багатьма випускниками, вони завжди говорили, що саме люди створюють справжній досвід LCC, і, озираючись назад, я погоджуюся на всі 100%. Це і наші дивовижні співробітники та викладачі, які поділяють спільні цінності та допомагають нам рости не лише як професіоналам, але й як особистостям, а також наші студенти, які згодом стають твоєю другою сім’єю. Це навчило мене піклуватися про кожну людину, з якою я працюю або взаємодію. Я вважаю, що LCC - це місце, де ви можете створити свій бажаний досвід. Ви завжди можете знайти потрібних людей, які допоможуть вам реалізувати навіть найбожевільнішу ідею чи проект, а також знайти ресурси, щоб це зробити.

Comments are closed.

Записи презентацій
Українська