Lithuanian University of Health Sciences 25.11
01.11.2021
LCC International University 25
01.11.2021
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Перелік напрямів та спеціалізації

  • Гуманітарні науки
  • Економіка та підприємництво
  • Журналістика
  • Міжнародні відносини
  • Педагогічна освіта
  • Міжнародний бізнес
  • Філологія

Коротка інформація про ВНЗ

Міжнародний університет LCC – це національно та міжнародно визнаний навчальний заклад гуманітарних наук у місті Клайпеда, Литва. Заснований у 1991 році спільно литовським, канадським та американським фондами, LCC значно відрізняється від інших навчальних закладів у регіоні, пропонуючи унікальний, орієнтований на майбутнє стиль навчання та інтерактивне академічне середовище. Університет довів, що готує студентів до успіху у 21 столітті як професіоналів і громадян світу.

Відгуки студентів-іноземців

Юлія Русяновська

В даний час здобуває ступінь магістра з медіа-менеджменту в Школі бізнесу при Університеті Фордема (США) Закінчила LCC у 2020 році.


Найцінніший урок, який я отримала в LCC - це те, що люди є найціннішим активом у кожній організації. Коли я спілкувалась із багатьма випускниками, вони завжди говорили, що саме люди створюють справжній досвід LCC, і, озираючись назад, я погоджуюся на всі 100%. Це і наші дивовижні співробітники та викладачі, які поділяють спільні цінності та допомагають нам рости не лише як професіоналам, але й як особистостям, а також наші студенти, які згодом стають твоєю другою сім’єю. Це навчило мене піклуватися про кожну людину, з якою я працюю або взаємодію. Я вважаю, що LCC - це місце, де ви можете створити свій бажаний досвід. Ви завжди можете знайти потрібних людей, які допоможуть вам реалізувати навіть найбожевільнішу ідею чи проект, а також знайти ресурси, щоб це зробити.

Comments are closed.

Записи презентацій
Українська