Campus France Ukraine
05.11.2020
European University Viadrina
06.11.2020
 

Презентація відбудеться 10 листопада о 18.00

 

Коротка інформація про ВНЗ

Французький Інститут в Україні (ФІУ), розташований у Києві та підпорядкований Посольству Франції в Україні, було створено у 1994 році на підставі міжурядової угоди. Місією Французького Інституту в Україні, як і місією близько 150 французьких культурних закладів закордоном, керованих Міністерством Закордонних справ та Міжнародного розвитку Франції, є поширення французької мови та культури, а також налагодження довгострокових партнерських стосунків з українськими діячами у царинах освіти, науки, культури та творчості.

Французький Інститут в Україні пропонує у своєму приміщенні у Києві, на вулиці О. Гончара, 84, курси французької мови для дуже широкої аудиторії. Їхня основна мета —розвивати вміння відвідувачів курсів спілкуватися французькою у різноманітних ситуаціях повсякденного життя. Крім того, ФІУ пропонує підготовку та складання іспитів (DELF, DALF, TEF, TEFAQ тощо), кожен з яких дозволяє оцінити свої знання та підтверджує певний рівень володіння французькою мовою. У ФІУ знаходиться також медіатека, яка пропонує українській публіці широкий вибір франкомовних видань та відео- та аудіоматеріалів. Це – єдиний в Україні офіційний інформаційний центр, який знайомить українців з тенденціями, місцями та подіями сучасної Франції. У медіатеці також є окремо відведений дитячий відділ. ФІУ взаємодіє з українськими державними та приватними закладами по всій території України з метою запровадження проектів співробітництва, призначених для широкого загалу та, особливо, для молоді у таких трьох царинах: Царина культури Культурні заходи представляють українській публіці та фахівцям сучасну французьку культуру у всій її різноманітності: кіно, театрально-сценічне та образотворче мистецтво, література, дискусії, різноманітні проекти в усіх галузях та дисциплінах художнього мистецтва. Ці проекти проводяться у співпраці з місцевими установами та партнерами з метою створення довготривалих зв’язків між французькими та українськими культурними діячами та організаціями.

Фестиваль Французька весна, який з 2004 року проводиться щорічно у квітні, — найяскравіша культурна подія ФІУ. Наукова та університетська царина ФІУ – інформаційний центр для українських студентів, які прагнуть здобути частину освітньої підготовки у Франції. У рамках університетського співробітництва ФІУ забезпечує взаємодію між французькими та українськими навчальними закладами. Французький Інститут є ключовим партнером під час організацій конференцій та семінарів у різних галузях знання та бере участь у різноманітних заходах, присвячених науці та молоді. Освітня та лінгвістична царина Діяльність ФІУ у партнерстві зі школами та університетами: просування Франкофонії та її цінностей, допомога у професійній підготовці вчителів та викладачів французької (програма PRO FLE, стажування)… ФІУ ставить собі за мету покращення якості освіти в Україні, приділяючи особливу увагу інноваціям, особливо, цифровим навчальним технологіям. Французький Інститут взаємодіє з мережею закладів «Альянс Франсез» в Україні, які знаходяться у Дніпрі, Харкові, Львові, Одесі, Рівному та Запоріжжі. Організація більшості проектів та ініціатив у регіонах проводиться спільно з Французьким Інститутом. Підтримка приватними підприємствами – інший вирішальний фактор, що забезпечує популярність та успішність діяльності Французького Інституту в Україні.

Французький інститут в Україні

Додаткові освітні програми

Курси французької мови, державні французькі Дипломи і Сертифікати про знання французької мови

Відгуки студентів

Comments are closed.

Записи презентацій
Українська