Французький інститут в Україні
05.11.2020
Французский институт в Украине
06.11.2020
 

Презентація відбудеться 25 лютого о 18.00

Реєстрація

👇Не забудьте долучитися до нашої Telegram / Viber спільноти, аби не пропустити нагадування про заходи!😉

Viber Telegram

 

Коротка інформація про ВНЗ

Більше трьохсот років, з 1506 по 1811 рік, Франкфурт (Одер) був домівкою для першого державного університету в князівстві Бранденбург. Universitas Francofurtensis послуговувався доброю репутацією та зробив значний внесок у розвиток науки та гуманітарної освіти серед 25 дисциплін. Після того, як у 1810 році Пруссія відкрила власний великий університет у Берліні, який сьогодні носить ім'я братів Гумбольдтів, стара Віадріна була зобов'язана закрити свої двері наступного року, після більш ніж трьохсот років новаторською науки та освіти на стику Західної та Східної Європи. У 1991 році про заснування Європейського університету Віадріна було оголошено в урядовій заяві німецької федеральної землі Бранденбург. Географічне розташування університету на кордоні між Німеччиною та Польщею продовжує підтверджувати його міжнародний статус та міцний взаємозв’язок з іншими європейськими країнами.

З часу свого заснування Європейський університет Віадріна приймає студентів із понад 100 країн, результатом чого є факт, що 25% всіх студентів є іноземними студентами, і це робить Віадріну найбільш міжнародним університетом Німеччини!

На сьогоднішній день університет пропонує різні можливості для навчання на рівні бакалавра, магістра та аспірантському рівні в межах своїх трьох факультетів:

  • Факультет економіки та ділового адміністрування,
  • Факультет соціальних та культурних наук,
  • Юридичний факультет.

Щоб подати заявку на більшість програм бакалавріату, а також магістратерську програму в галузі Міжнародного ділового адміністрування студентам-іноземцям необхідно скористатися сервісом UNI-ASSIST. Заявки на німецько-польські бакалаврські та інші магістерські програми слід подавати безпосередньо до Європейського університету Віадріна конкретним співробітникам факультетів та кафедр. Основними критеріями відбору під час розгляду заявки є середній бал останнього атестату про освіту та відповідне знання мови. Для українських та білоруських студентів доступні різні стипендії та програми обміну, залежно від рівня навчання та академічної програми.

Рекламні матеріали

icon_obmen

Міжнародне партнерство

Близько 250 університетів-партнерів у 50 країнах.
European University Viadrina

Пітримка у працевлаштуванні випускників

European University Viadrina

Додаткові освітні програми

• Європейські студії • Медіація й менеджмент конфліктів • Цифрове підприємництво•
European University Viadrina

Мовна підготовка

Comments are closed.

Записи презентацій
Українська