Університети що приймали участь в online виставці «Освіта за кодоном» у липні 2020 року

15.11.2020

Wyższa Szkoła Logistyki

Вибір напряму навчання - одне з найважливіших рішень у житті людини. Саме цей вибір часто визначає все життя. Вища Школа Логістика це перший університет логістики в Польщі, який забезпечує високий рівень навчання, підтримуючи талановитих та амбіційних молодих логістів. З 2018 року ми є єдиним університетом у Польщі, який має найвищу відмінну оцінку в галузі логістики, яка визначена Польським комітетом з акредитації. У новому навчальному році ми починаємо онлайн-навчання, яке дозволить студентам, поєднувати навчання з роботою та набуттям професійного досвіду. Майже двадцять років освітянського досвіду та співпраця з логістичними компаніями, дає право стверджувати, що кожен студент WSL має можливість досягти професійного успіху. Навчання у Вищій Школі Логістики в м. Познань дає практичну компетентність та знання, які високо цінуються роботодавцями - Ваш капітал для кращого початку кар'єри в логістиці.
15.11.2020

ESCP Business School

About the ESCP Business School ESCP Business School was founded in 1819. The School has chosen to teach responsible leadership, open to the world and based on European multiculturalism. Six campuses in Berlin, London, Madrid, Paris, Turin and Warsaw are the stepping stones that allow students to experience this European approach to management.
15.11.2020

QuestEng

09.11.2020

Technische Universität Ilmenau

TU Ilmenau є державний вищим навчальним закладом, де навчається близько 5500 студентів, у тому числі 30% студентів-іноземців. Наш університет не бере плату за навчання. Університет дотримується високих стандартів як з точки зору академічного змісту, так і устаткування та можливостей, які пропонуються студентам. В Ільменау поєднання доброзичливого, дружнього академічного середовища та приємних соціальних умов вже давно є торговою маркою цього університету.
06.11.2020

European University Viadrina

Понад 25 років університет у містах-побратимах Франкфурт (Одер) та Слубіце є місцем, де європейська ідея дуже жива. Викладачі та студенти спільно працюють над вирішенням питань, важливих для майбутнього Європи. «Viadrina» дотримується міждисциплінарного підходу як у своїх дослідженнях, так і в програмах навчання.
05.11.2020

Campus France Ukraine

Campus France безкоштовно підтримує та допомагає українським студентам на всіх етапах їхньої підготовки до навчання у Франції. Мережа з 8 відділень CampusFrance розташована по всій території України: у Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Одесі, Рівному та Харкові . Ці представництва працюють під егідою Французьких Альянсів в Україні.
31.10.2020

Lambton Kent District School Board

Відділ Шкільної Освіти Регіону Лембтон Кент пропонує отримати незабутній навчальний досвід в старших класах в Канаді (9-12 клас). Ви відчуєте повну інтеграцією в англомовне середовище як у школі так і в приймаючій канадській родині. Навчання терміном 1-2 місяці, 1семестр (5місяців), або на повний навчальний рік(10 місяців). Ми знаходимося на південному заході провінції Онтаріо, найпівденнішому регіоні Канади. Лише три години до Торонто і Ніагарського водоспаду, одна година на авто від міста Детройт, США.
29.10.2020

Німецька служба академічних обмінів (DAAD)

DAAD є неприбутковою, недержавною організацією, яка надає стипендії та консультує з усіх аспектів міжнародної академічної мобільності, можливостей навчання та проведення наукових досліджень у Німеччині.
29.10.2020

Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Вища Школа Косметики та Наук про Здоров'я в Лодзі - єдиний університет в Польщі, що реалізує освітню програму, яка повністю підготує косметолога до роботи як на практиці, так і в теорії. Ми проводимо значну кількість практичних занять в косметичних студіях, 450 годин на денній формі навчання і 340 годин на заочній, що у багато разів більше, ніж кількість годин, передбачених в косметологічних освітніх програмах інших ВНЗ.
29.10.2020

Jan Evangelista Purkyně University in Ústí nad Labem (UJEP)

Університет Яна Євангеліста Пуркінє в Усті-над-Лабем (латинською Universitas Purkyniana Ustensis, скорочено UJEP) — чеський університет, розташований в місті Усті-над-Лабем. Носить ім'я всесвітньо відомого біолога Яна Євангеліста Пуркінє, уродженця Устецького краю (Лібочовіце). Ректор — доцент Мартін Балей. Університет складається з восьми факультетів (філософії, мистецтва і дизайну, економіки, педагогічного, наукового, біологічного, механічного та факультету охорони здоров'я).
29.10.2020

LCC International University

Міжнародний університет LCC є національною та міжнародно визнаною установою гуманітарних наук у Литві. LCC пропонує акредитовані програми бакалаврів та магістрів з соціальних та гуманітарних дисциплін.
29.10.2020

Bauhaus-Universität Weimar

Завдяки факультетам і таким напрямкам навчання, як архітектура та урбанізм, будівництво, мистецтво і дизайн, медіа, Веймарський Університет-Баухаус має свою неповторну ідентичність. Сьогодні Університет пропонує широкий спектр навчальних програм серед близько 40 курсів навчання, охоплюючи образотворче мистецтво, дизайн, візуальні комунікації, медіадизайн, медіазнавство, інформатику (computer science) та медіа, архітектуру, цивільне будівництво, матеріалознавство, технології обробки, навколишнє середовище і управління.
28.10.2020

Technical University of Darmstadt

Дармштадтський технічний університет є одним з провідних технічних університетів Німеччини. Студенти з усього світу приїжджають сюди для вивчення інженерії та інформатики (computer science). У Німеччині оплата за навчання не передбачена, але освіта відмінна! Програми не з легких, проте випускники мають великі можливості для кар’єри. Технікум Дармштадт пропонує 11 магістерських програм з викладанням англійською мовою. Загалом існує понад 110 програм. Майже 20 відсотків студентів з-понад 25 000 студентів ВНЗ становлять іноземці.
28.10.2020

Collegium Da Vinci

Collegium Da Vinci є одним із кращих приватних університетів Великопольського воєводства, і найкращий доказ цього – наші чудові студенти та випускники, викладацький склад, ділові партнери та представники адміністрації, які завжди відкриті для молодих поколінь.
28.10.2020

Kaunas University of Applied Engineering Sciences

Каунаський університет прикладних наук - вищий навчальний заклад з віковим досвідом підготовки інженерів. Університет пропонує вісім програм бакалаврату і орієнтований на баланс теоретичної бази знань і практичних навичок, що надає студентам можливість почати успішну кар'єру після закінчення навчання.
27.10.2020

Університет прикладних наук Вюрцбурґ-Швайнфурт

Університет прикладних наук Вюрцбурґ-Швайнфурт (FHWS) - німецький державний університет, який гарантує диплом, визнаний в усьому світі. Дев'ять тисяч студентів навчаються більш ніж на 40 затребуваних бакалаврських і магістерських програмах на 10 факультетах в кампусах міст Вюрцбурґ та Швайнфурт.
18.10.2020

WSB University Gdańsk

Університет ВСБ у Гданську існує з 1998 року. Саме тоді були успішно проведені перші заняття з фінансів та банківської справи. З тих пір, протягом багатьох років, ми розвивали і вдосконалювали нашу пропозицію. На території Труймяста у нас є два відділення - в Гданську і Гдині.
18.10.2020

WSB University Poznan and Warszawa

Університет ВСБ є недержавним вищим навчальним закладом і є частиною групи університетів ВСБ в Польщі, незмінно займає найвищі місця в рейтингах приватних вузів країни. Познанський університет ВСБ був заснований в 1994 році як перший з десяти університетів ВСБ. Наші університети даний час складають найбільшу в Польщі групу університетських бізнес-шкіл.
16.10.2020

Проект «Study in Wroclaw»

Що таке проект „Study in Wroclaw” („Teraz Wrocław”)? – це програма спрямована на підтримку молоді з країн Східної Європи в процедурі вступу у вроцлавські ВНЗ. Із початку створення у програмі взяли участь понад 2000 осіб, які успішно вступили, навчаються і закінчили вроцлавські ВНЗ. Програма була заснована у 2006 році міською владою та вищими навчальними закладами м. Вроцлав (Польща).
16.10.2020

Gdańsk University of Technology

Гданський Політехнічний Університет (польська назва: Politechnika Gdańska) є одним з найстаріших технічних університетів Польщі, а також найбільшим технічним ВУЗом в Північній частині країни. Університет був заснований в 1904 році і з тих пір його основною метою є навчання інженерів світового рівня в різних областях науки і техніки.
Регистрация
Українська