Comenius University in Bratislava ( Faculty of Management)

Рівні освіти: Бакалавр (Bachelor) Магістр (Master)

Спеціальності – Управління, Туризм

Факультет менеджменту є одним із тринадцяти факультетів Університету Коменського у Братиславі, що був заснований у 1991 році як перший факультет, який спеціалізується на навчанні менеджменту та випускає висококласних та конкурентоспроможних випускників.

Презентація видбудеться 17 лютого 2022 о 12.00

Ім’я Університету Коменського у Братиславі давно є синонімом якості світового класу. У 2019 році факультет менеджменту Університету Коменського став єдиним на всю Словаччину, який отримав оцінку “відмінно” у базі даних Excellent Business School.

Отримані під час навчання управлінські навички стануть універсальним інструментом. На практиці це давно стало бажаним пунктом у резюме, враховуючи автоматизацію та робототехніку у промисловості, а також розширення бізнес-центрів спільного обслуговування та інших міжнародних організацій у Словаччині.

Ви зможете знайти роботу на посаді від директора компанії, фінансового або кадрового директора, менеджера з продажу до менеджера з оцінки якості, маркетолога, координатора процесу, аналітика, консультанта, керівника проекту або персонального бізнес-менеджера.

Це далеко не всі можливості – крім загального розвитку ви дізнаєтеся, що саме цікавить вас, і в якій галузі ви хочете спеціалізувати свій профіль. Навчання у нашому університеті пропонує можливість вичитування частини предметів або навіть усього навчання англійською мовою, що робить випускників готовими до роботи на міжнародній арені.

Англійська мова є діловою, тому ми намагаємось постійно вдосконалювати володіння нею у наших студентів. Також ми співпрацюємо із потенційними роботодавцями. Декілька компаній беруть участь у процесі навчання як запрошені лектори через своїх представників. У співпраці з представниками компаній, пов’язаних із Business Service Center Forum (BSCF), ми також підготували спеціальний факультативний курс «Навички успіху – від університету до практики».

Робота з підприємствами, підприємцями та видатними особистостями збагачує процес навчання, а також висвітлює теми, які є актуальними сьогодні, і використовуються в реальних компаніях. Такий взаємозв’язок допомагає студентам у прийнятті рішень з питань спеціалізації під час навчання, а також у їхній майбутній кар’єрі. Декілька компаній сьогодні пропонують практики студентам та стажування на посаді, чим активно користуються наші студенти.

Šafárikovo námestie 6 Bratislava, Slovakia
+421(02)9010 9986 einfocentrum@uniba.sk
www.uniba.sk

Записи презентацій
Українська