Mendel University in Brno
16.10.2020
Study in Prague
16.10.2020

Чеський центр у Києві

Рівні освіти: Бакалавр (Bachelor) Магістр (Master) Доктор наук (PhD)

Перелік напрямів та спеціальностей

 • Автоматизація та приладобудування
 • Архітектура та будівництво
 • Виробництво та технології
 • Геодезія та землеустрій
 • Електроніка та телекомунікація
 • Електрична інженерія
 • Економіка та підприємництво
 • Енергетика та енергетичне машинобудування
 • Інформаційні технології,
 • Математика та статистика
 • Менеджмент та адміністрування
 • Металургія та матеріалознавство
 • Радіотехніка, радіоелектронні апарати та зв'язок
 • Системні науки та кібернетик
 • Транспорт та транспортні технології
 • Хімічна та біоінженерія
 • Управління

Коротка інформація про ВНЗ

Чеські центри - організація Міністерства закордонних справ Чеської Республіки - основний інструмент публічної дипломатії. Вони представляють Чехію в широкому спектрі культурних і соціальних сфер: від мистецтва через креативні індустрії до досягнень чеської науки та інновацій. Центри також проводять курси чеської мови в зарубіжних країнах. Мережа Чеських центрів представлена 25 державними установами по всьому світу. Чеські центри як додаткова ланка дипломатичних структур всебічно репрезентують Чеську Республіку за кордоном. Чеські центри організовують та підтримують культурні й освітні акції, які створюють цілісне враження про Чеську Республіку як державу, що прагне до інтеграції з найрозвинутішими країнами світу. В освітній сфері Чеські центри пропонують групові мовні курси, а також надають інформацію про вивчення чеської мови та можливості навчання в Чеській Республіці. Курси чеської мови від Чеського центру - для дорослих та дітей, від початкового рівня до вільного володіння мовою.

Курси чеської мови А1-В2.

Рекламні матеріали

icon_obmen

Академічна мобільність

Universities in the Czech Republic
Чеський центр у Києві

Мовна підготовка

Czech language courses A1-B2

Відгуки студентів-іноземців

З повагою, ІВАН та ІРИНА.


Досвіду із дистанційним онлайн навчанням у нас небагато, тому порівнювати важко, але в цілому сприймаємо це дуже позитивно, оскільки воно має багато плюсів у вигляді економії часу внаслідок відсутності необхідності фізичного добирання до місця проведення уроку, можливості повторного перегляду у разі запису. Інколи в ZOOM бувають питання із якістю зв'язку, але в загальному це особливо не впливає на якість навчання. Хочеться подякувати лекторові Домініку за його старання нас навчити, видно що він багато докладає зусиль для того, щоб організувати уроки належним чином, за використання мультимедійних матеріалів та можливостей інтернету для додаткового пояснення складних слів, демонстрацій різних зображень, які наочно ілюструють предмет про який йде мова. Особливо хочемо подякувати йому за дві великі і детальні відео презентації, які він нам додатково записав щоб пояснити складні граматичні конструкції. Окремо слід відзначити надзвичайно швидкі відповіді Домініка при електронному листуванні і надсиланні домашніх робіт. Крім того, оскільки він прекрасно володіє швидким друком на комп'ютері, то йому вдається нам написати набагато більше речень чи пояснень граматики в онлайні на екрані, ніж коли б це робилося на стандартній білій дошці із маркерами, які частенько погано писали або погано стиралися із неї при стандартному навчанні. Таким чином, дистанційне онлайн навчання хоч і має певні недоліки, але воно є цілком прийнятним і може бути не менш ефективним способом навчання, ніж традиційне заняття у класі. Також дякуємо за приязне ставлення до нас, за те що завжди ішли нам назустріч і за надання можливості продовжувати навчання в цей складний час. Всього вам найкращого!

Юлія


Мій шлях до навчання Чехії розпочався з порогу Чеського Центру. Втілення плану розпочалося з вивчення чеської мови та пошуку інформації про процес вступу та необхідні документи. Я відвідувала мовні курси саме в Чеському центрі, тому що крім сухих знань мови тут можна отримати безліч цікавої інформації про культуру, менталітет, особливості життя в Чехії безпосередньо від чехів, користуватися бібліотекою з великою кількістю видань на різні теми ( від економіки та мистецтва до художньої літератури). Крім цього Чеський центр організовує культурні та освітні заходи в різних містах України (зустрічі з відомими Чехами, показ чеських фільмів мовою оригіналу), запрошує носіїв мови для викладання. Я дуже задоволена якістю отриманих знань та самим процесом навчання. Дуже цікавим та корисним для мене є і розмовний клуб, де окрім практики мови я дізналася багато цікавого та нового від носіїв мови. При чому він однаково підходить для людей з різним рівнем володіння мовою.

Comments are closed.

Записи презентацій
Українська