Університети що приймали участь в online виставці «Освіта за кодоном» у липні 2020 року

15.10.2020

Georgian College

Georgian College (Джорджіан Коледж) є одним з провідних державних коледжів з більш ніж 125 програмами бакалаврату, (післяшкільними та післядипломними програми) який розташовується в (в провінції) Онтаріо в Канаді. Має 7 кампусів в мальовничому районі Georgian Bay, в яких в даний час на очній формі навчається 13 000 студентів.
16.10.2020

American University in Bulgaria

Отримайте якісну освіту, що повністю викладається англійською мовою, і отримайте як американський, так і диплом ЄС. Будуйте майбутні плани, що відповідають вашим інтересам, щоб забезпечити успішну та повноцінну кар’єру та життя після закінчення університету. Сплануйте власну академічну програму та насолоджуйтесь різноманітністю та гнучкістю у навчанні. Можливе поєднання до двох напрямків чи двох спеціальностей без додаткової оплати.
19.10.2020

Ukrainian-American Concordia University-WIUU

🇺🇸🇺🇦Українсько-американський університет Конкордія – це якість освіти та можливість отримати європейський та американський диплом, навчаючись у Києві👨‍🎓👩‍🎓 В університеті 👀виключно англійська мова викладання за американськими підручниками📚, а програми навчання бакалаврів за спеціальностями "Менеджмент" та "Міжнародні економічні відносини" - об’єднані з міжнародною програмою бізнес-адміністрування ВВА, акредитованою FIBАА, включають практичний курс Keystone для стартапів та бізнес-управління💰🌎. 😎Випускники ConcordiaUA – це впевнені лідери, готoві дo будь-якиx викликів майбутнього💪
25.10.2020

Varna University of Management

Варненський Університет Менеджменту (VUM) є приватним некомерційним вищим навчальним закладом, заснований 1996 року. Сьогодні університет отримав міжнародне визнання завдяки навчанню за програмами бакалаврату та магістратури по спеціальностям бізнесу і менеджменту, інформаційних технологій, готельного бізнесу та туризму, кулінарного мистецтва. Всі освітні програми VUM викладаються виключно англійською мовою.
31.10.2020

Lambton Kent District School Board

Відділ Шкільної Освіти Регіону Лембтон Кент пропонує отримати незабутній навчальний досвід в старших класах в Канаді (9-12 клас). Ви відчуєте повну інтеграцією в англомовне середовище як у школі так і в приймаючій канадській родині. Навчання терміном 1-2 місяці, 1семестр (5місяців), або на повний навчальний рік(10 місяців). Ми знаходимося на південному заході провінції Онтаріо, найпівденнішому регіоні Канади. Лише три години до Торонто і Ніагарського водоспаду, одна година на авто від міста Детройт, США.
17.02.2021

VANWEST COLLEGE CANADA

Коледж VanWest має різноманітну і багату історію надання освітніх послуг англійською мовою та кар’єрного навчання в Канаді. Коледж був створений в 1988 році та, окрім вивчення англійської мови та мовних курсів у Ванкувері, ми також пропонуємо сертифіковані державою
Регистрация
Українська