Університети що приймали участь в online виставці «Освіта за кодоном» у липні 2020 року

29.10.2020

Comenius University in Bratislava

Університет Коменського в Братиславі - це сучасний європейський університет, який у 2019 році відсвяткував своє 100-річчя. Це єдиний словацький університет, який регулярно потрапляє до міжнародних рейтингів найкращих університетів світу.
11.10.2020

Postupai.com

Ми розповімо про безкоштовну освіту для українців в університетах Словаччини; поділимося своїм досвідом вступу, навчанні та подоланні мовного бар’єру, а також досвідом роботи з багатьма абітурієнтами сьогодні, яким ми допомагаємо потрапити у ВНЗ Словаччини, оформити посвідку на постійне проживання (ПНП) та успішно навчатися.
11.10.2020

University of Ss. Cyril and Methodius in Trnava

Університет Св. Кирила та Мефодія був заснований 1 серпня 1997 року Законом Словацької національної ради № 201/1997. Метою університету є підготовка висококваліфікованих фахівців у дусі християнських і народних ідей, а також демократичних принципів. Випускники, які мають високі моральні принципи, цивільну і соціальну самосвідомість, зможуть розвивати словацьку культуру, науку і навички в контексті європейської та світової культурної спадщини.
11.10.2020

Alexander Dubcek University in Trencin

Університет Олександра Дубчека в м. Тренчин є молодим університетом, який перебуває у постійному розвитку та пропонує високоякісну освіту в широкому спектрі наукових дисциплін, орієнтованих на спеціальні технології, матеріалознавство та екологію, менеджмент, регіональну економіку, політологію, охорону здоров'я, мистецтво і дизайн на всіх трьох ступенях вищої освіти - Бакалавр, Магістр та Доктор наук (PhD).
11.10.2020

Technical university of Košice

Технічний університет в Кошицях (TUKE) являється міжнародним визнаним науково – освітнім закладом, який надає підготовку та інтелектуальні рішення для різних галузей життя. З загальною територією в 43 гектари та трьома кампусами в двох прекрасних місцях TUKE відноситься к найбільшим університетам Словакії.
10.10.2020

Slovenská technická univerzita v Bratislave

Відповідно до незалежного оцінювання UniRank 2020, Словацький технічний університет в Братиславі визнано кращим університетом у Словаччині. Університет включає в себе 7 факультетів з провідними спеціальностями, інститут менеджменту, спортивний центр а також мережу гуртожітків та їдалень в Братіславі та в м. Трнаві. Вуз відкритий для всіх абітурієнтів, на більшість факультетів можна вступити не здаючи вступних екзаменів! Навчання на словацькій мові в університеті безкоштовне для українців – поступай у кращий словацький вуз без екзаменів та стань однім з кращіх спеціалістів інженерії у Європі!
Регистрация
Українська