Університети що приймали участь в online виставці «Освіта за кодоном» у липні 2020 року

16.10.2020

Gdańsk University of Technology

Гданський Політехнічний Університет (польська назва: Politechnika Gdańska) є одним з найстаріших технічних університетів Польщі, а також найбільшим технічним ВУЗом в Північній частині країни. Університет був заснований в 1904 році і з тих пір його основною метою є навчання інженерів світового рівня в різних областях науки і техніки.
16.10.2020

Study in Poland

Study in Poland пропонує актуальну базу освітніх програм (дипломних і короткострокових, на рівні бакалаврату, магістратури та аспірантури), які викладаються англійською та іншими іноземними мовами у вищих навчальних закладах Польщі. На даний момент в програмі бере участь понад 50 вищих навчальних закладів, що пропонують понад 600 освітніх програм і представляють різні галузі та напрями освіти. Програма Study in Poland отримала початок в 2005 році, у співпраці Конференції Ректорів Польських ВНЗ і Освітньої Фундації «Перспективи». Даний проект створено для просування та рекламування вищої освіти в Польщі та підвищенню кількості закордонних студентів та інтернаціоналізації студентського середовища в країні.
16.10.2020

WSB University Wroclaw

Нашому університету понад 20 років! Його історія почалася в 1998 році. Саме тоді ми провели перші заняття з фінансів та банківської справи. З цього моменту протягом наступних років ми розробляли і покращували пропозицію. Сьогодні ми можемо похвалитися численними призами, престижними сертифікатами і золотими медалями, які відрізняють нас від багатьох приватних університетів по всій країні. Наша пропозиція включає в себе практично всі види навчання, тренінги та освіту MBA. Однак, чим ми найбільше пишаємося, так це тисячами наших Випускників, які добре зарекомендували себе на вимогливому ринку праці.
16.10.2020

University of Business in Wrocław

Університет бізнесу у Вроцлаві має більше 20 років досвіду роботи на освітньому ринку Польщі. Університетський кампус знаходиться в сучасній будівлі недалеко від центру міста. Приязна міжнародна атмосфера створюється студентами з 30 країн, а також професійним персоналом, що говорять російською, українською, польською та англійською мовами.
16.10.2020

Collegium Civitas

Collegium Civitas - це сучасний недержавний університет, заснований у 1997 році спільною ініціативою професорів Польської академії наук. З самого початку вона розробила та підтримувала найвищі освітні стандарти. Якість освіти у всіх галузях навчання підтверджується позитивними оцінками Міністерства науки та вищої освіти та Польського комітету з акредитації. Collegium Civitas займає високі позиції у національному рейтингу університетів Польщі. Наші випускники продовжують успішну кар'єру Collegium Civitas розташований у самому серці Варшави - Палаці культури і науки.
17.10.2020

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Вроцлавський університет Наук про Навколишнє Середовище та Біології - один з найкращих спеціалізованих університетів країни. Він зосереджує свою широкомасштабну діяльність на освіті та дослідженнях, що охоплюють сільське господарство та суміжні науки.
17.10.2020

GSSR Poland

Місія Вищої школи соціальних досліджень (GSSR) - сприяти післядипломній освіті відповідно до найвищих європейських стандартів. Наші магістерські та докторські програми були розроблені протягом багатьох років на основі знань та досвіду провідних науковців з Інститутом філософії та соціології Польської академії наук, університетом Ланкастера та інших шанованих вчених з установ усього світу. Наші програми розроблені для студентів з творчим та незалежним розумом, готових не лише до інтенсивного накопичення знань, але й до критичного способу мислення існуючих інтерпретацій та концепцій.
17.10.2020

Politechnika Wrocławska

Вроцлавский Университет Науки и Технологии - ведущий научно-образовательный центр Польши. Его позиция среди технических университетов в мире ежегодно укрепляется. ВУНТ основан в 1945 году, но обладает более чем 160-летним интеллектуальным наследием от Львовской Политехники и техническим наследием от Бреславского технического университета.
17.10.2020

Politechnika Śląska

Сілезький технологічний університет (SUT) знаходиться в Глівіце, Польща. Це дослідницький європейський університет, який без жодних сумнівів виховує успішних людей. Це сучасний вищий навчальний заклад із 75-річною традицією в галузі викладання, досліджень та науки. SUT надає унікальну можливість вивчати техніку, науку, мови, організацію та управління в університеті зі світовою академічною репутацією та яскравою співпрацею з основними промисловими партнерами. Наш університет співпрацює з навчальними закладами з усього світу.
17.10.2020

Kozminski University

Університет Козмінського, заснований у 1993 році, є приватним вищим навчальним закладом з повними академічними правами. Університет отримав польські та міжнародні акредитації, а також відмінні результати у глобальних та національних освітніх рейтингах, що свідчить про високу якість його програм та послуг. Всі програми пропонується польською та англійською мовами.
17.10.2020

Politechnika Opolska

Опольського Політехнічного Університету (Politechnika Opolska) - один з дев'ятнадцяти державних технічних ВНЗ в Польщі. Політехнічний Університет був сформований в 1996 році в результаті перетворення Вищої Інженерної Школи в Політехніку. Це один з найбільш значущих ВНЗ Ополя, в якому навчається близько 12 тисяч студентів. Університет навчає студентів технічних, економічних, гуманітарних спеціальностей на 24 факультетах, 6-ти кафедрах. Політехніка також має свою бібліотеку і Центр Іноземних Мов.
17.10.2020

Politechnika Częstochowska

Ченстоховський політехнічний університет - це найстаріший і найбільший навчальний заклад Ченстоховського регіону. Інститут своєї 70-річною історією органічно вписався в структуру Ченстохови, головним чином, завдяки своїм вихованцям, які в значній мірі поповнюють собою кадри висококласних фахівців в промисловості і економіці, а також керують життям нашого міста.
17.10.2020

Study in Lublin

Люблін завжди був містом поєднання різних національностей та релігій, місцем академій, де багато різноманітних шкіл та освітніх традицій розвивалися у взаємогармонії. На сьогоднішній день Люблін є важливим міжнародним академічним центром з майже 65 000 студентів у 5 державних університетах (Університет Марії Кюрі-Склодовської, Люблінський католицький університет імені Івана Павла II, Люблінський медичний університет, Університет Біології Любліна та Люблінський політехнічний університет) та 4 приватних вищих навчальних закладах. Доля міжнародних студентів складає понад 10%, а це означає, що Люблін має найвищий рівень інтернаціоналізації університетів серед найбільших міст країни!
17.10.2020

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Університет має 31 приміщення для навчальних, наукових, адміністративних та соціальних цілей. Заняття проводяться в лекційних та тренажерних залах, а також у комп’ютерній, хімічній та технологічній лабораторіях. Аудиторії обладнані сучасними аудіовізуальними посібниками. У деяких аудиторіях є засоби, що дозволяють здійснювати пряму телепередачу та проведення телеконференцій. Вроцлавський університет економіки та бізнесу належить до провідних економічних шкіл вищої освіти Польщі, важливого центру освіти, науки та досліджень.
17.10.2020

Politechnika Poznańska

Познанський технічний університет (PUT) - це кращий технічний університет в Великопольському воєводстві (на заході Польщі). PUT є третім за полярності вузом, який вибирають випускники шкіл в Польщі. Наш університет сьогодні - це один з лідируючих технічних університетів Польщі. Познанський технічний університет одним з перших серед польських вищих навчальних закладів став членом CESAER (Конференція європейських шкіл передової інженерної освіти і досліджень) - європейської організації, що об'єднала найкращі технічні школи. Університет також є членом SEFI (Європейське товариство інженерної освіти), EUA (Європейська Асоціація Університетів), ADUEM (Альянс університетів за демократію) і IAU (Міжнародна асоціація університетів).
17.10.2020

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie

Університет Економіки і Інформатики – приватний ВУЗ, що знаходиться у центрі Кракова у сучасно обладнаній будівлі. У рейтингу WRPOST 2014, Університет зайняв 8 місце у категорії недержавних ВУЗів, випускники яких високо цінуються працедавцями. Університет пропонує навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, інженер,  за  напрямами: інформатика та економетрика,  менеджмент.
17.10.2020

Politechnika Lubelska

17.10.2020

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

Університет Кардинала Стефана Вишинського в Варшаві є одним з найбільш часто обраних поміж абітурієнтів державним університетом у Польщі. В даний час на 12 факультетах навчається 9 736 студентів. Університет пропонує дослідження як в галузі Гуманітарних, так і Природничих наук. Студенти можуть обирати з широкого кола програм різноманітних спеціальностей.
17.10.2020

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych

Польсько-японський університет інформаційних технологій був заснований в 1994 році * і з самого початку своєї діяльності зробив акцент на високу якість навчання. Його випускники були та продовжують бути спеціалістами, здатними працювати у сферах застосування комп'ютерних технологій; послуг, які є життєво важливими для розвитку Польщі. Університет пропонує ступінь бакалавра та магістратури на п'яти факультетах: інформатика, графіка, управління інформацією, архітектура інтер'єру та культурологія.
17.10.2020

Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

Навчання в Університеті Лазарського означає навчання в одному з найпрестижніших університетів Польщі. Ми - міжнародно орієнтована установа з понад 4500 студентами. Наш юридичний та адміністративний факультет п'ять років поспіль займає перше місце серед недержавних університетів, згідно з даними "Dziennik Gazeta Prawna", провідною юридичною газетою, і загалом університет займає чільне місце в п'ятірці серед недержавних університетів у рейтингах, опублікованих "Rzeczpospolita" та журналом "Perspektywy".
18.10.2020

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie

Краківська гірничо-металургійна академія ім. С. Сташіца є сучасним громадським навчальним закладом національного масштабу, що розвиває партнерську співпрацю з університетами Європи та світу. Краківська гірничо-металургійна академія- це технічний університет, в котрому репрезентативні точні науки складають основу розвитку широкого спектру прикладних наук і поступово підвищують роль гуманітарних дисциплін.
18.10.2020

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

11 факультетів у Любліні, а також відділення UMCS у місті Пулави Більше 80 програм, які викладаються польською та англійською мовами Більше 250 спеціалізацій на вибір Понад 1600 іноземних студентів 181 міжнародна угода з партнерами з усього світу Широкий вибір національних та міжнародних варіантів працевлаштування Навчальні програми, розроблені для задоволення потреб ринку праці
18.10.2020

WSB University Poznan and Warszawa

Університет ВСБ є недержавним вищим навчальним закладом і є частиною групи університетів ВСБ в Польщі, незмінно займає найвищі місця в рейтингах приватних вузів країни. Познанський університет ВСБ був заснований в 1994 році як перший з десяти університетів ВСБ. Наші університети даний час складають найбільшу в Польщі групу університетських бізнес-шкіл.
18.10.2020

WSB University Chorzów

Університет ВСБ в Познані - приватний вищий навчальний заклад, якій створює частину Групи Університетів ВСБ - найбільшої групи вузів в Польщі, і, незмінно займyє найвищі місця в рейтингу недержавних вузів країни. Університет ВСБ в Познаню був заснований в 1994 році, перший iз десяти університетів ВСБ, і на сьогодні складають найбільшу в Польщі групу університетських бізнес - шкіл. У 1998 році Університетом створено факультет в Хожуві на півдні Польщі, а в 2008 році починає працювати економічний факультет в Щецiні на півночі Польщі.
18.10.2020

WSB University Gdańsk

Університет ВСБ у Гданську існує з 1998 року. Саме тоді були успішно проведені перші заняття з фінансів та банківської справи. З тих пір, протягом багатьох років, ми розвивали і вдосконалювали нашу пропозицію. На території Труймяста у нас є два відділення - в Гданську і Гдині.
18.10.2020

WSB University Toruń and Bydgoszcz

ВСБ В Торуні з Філією в Бидгощі - це лідируючий приватний університет в Куявсько-поморському воєводстві. Незмінно протягом 22 років ВСБ Торунь і Бидгощ пропонують вищу освіту в сфері Бізнесу. Найголовнішою перевагою навчання в ВСБ є практичність навчання - це означає, що Вам не доведеться весь час сидіти на нудних лекціях і зазубрювати напам'ять наукові поняття і визначення.
18.10.2020

WSB University DSW

Університет ДСВ є одним з головних академічних центрів у Вроцлаві та у всьому регіоні Нижньої Сілезії. Щороку в нашому університеті навчається понад 3000 студентів.
19.10.2020

Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie

Університет Яна Длугоша в Ченстохові (JDU) - державний університет з давньою освітньою традицією. Університет складається з шести факультетів: юридичного та економічного факультетів, мистецького факультету, гуманітарного факультету, науково-технічного факультету, факультету соціальних наук, факультету наук про здоров'я. Ми навчаємо студентів усіх ступенів у більш ніж 40 галузях навчання. Університет впроваджує сучасні методи передачі знань та методи навчання, такі як репетиторство, онлайн-освіта та подвійне навчання.
Регистрация
Українська