Університети що приймали участь в online виставці «Освіта за кодоном» у липні 2020 року

15.02.2021

University of South Bohemia in České Budějovice

Університет Південної Богемії (USB) - це сучасний державний університет, розташований в місті Чеське-Будейовіце. USB пропонує унікальний досвід у широкому діапазоні навчальних програм. Ми навчаємо майже 9000 студентів на 8 різних факультетах за більш ніж 220 програмами, включаючи ступені бакалавра та магістра, а також програми PhD. Серед наших факультетів є: Економічний факультет, Факультет рибного господарства та захисту водних просторів, Факультет мистецтв, Педагогічний факультет, Природничий факультет, Теологічний факультет, Факультет охорони здоров'я, Факультет соціальних наук, Сільськогосподарський факультет.
16.10.2020

Західночеський університет

Західночеський університет (ЗЧУ) пропонує не тільки традиційні в Пльзені технічні та педагогічні спеціальності, але в ньому також активно розвиваються художні, економічні, гуманітарні, медичні та юридичні напрямки. Особливе значення надається якості навчання і високому рівню професійної підготовки випускників, які не мають проблем з працевлаштуванням на ринку праці. Універстітет складається з дев'яти факультетів та двох університетських інститутів. У ньому щорічно навчаються понад 11 тисяч студентів, в т. ч. близько 600 іноземців. Навчання чеською мовою для всіх студентів безкоштовно. Іноземним абітурієнтам пропонуються мовні підготовчі курси.
16.10.2020

Study in Prague

Проект «Навчання в Празі» - це ініціатива семи елітних університетів Праги, щоб зробити навчання в самому центрі Європи максимально легким та доступним.
16.10.2020

Чеський центр у Києві

Чеські центри - організація Міністерства закордонних справ Чеської Республіки - основний інструмент публічної дипломатії. Вони представляють Чехію в широкому спектрі культурних і соціальних сфер: від мистецтва через креативні індустрії до досягнень чеської науки та інновацій. Центри також проводять курси чеської мови в зарубіжних країнах. Мережа Чеських центрів представлена 25 державними установами по всьому світу.
16.10.2020

Mendel University in Brno

Університет Менделя в Брно є найстарішим незалежним спеціалізованим університетом у Чехії. Він був створений як Університет сільського господарства в Брно в 1919 році, а з 2010 року використовує назву Університет Менделя в Брно (MENDELU). Університет з гордістю носить ім'я Дж. Г. Менделя, засновника сучасної генетики, який проводив свої знамениті експерименти в Брно.
16.10.2020

Czech National Agency for International Education

STUDY IN THE CZECH REPUBLIC ініціатива Чеського національного агентства з міжнародної освіти (DZS), створена Міністерством освіти, молоді та спорту Чеської Республіки. Проект надає важливу інформацію про систему вищої освіти, можливості навчання та студентське життя в Чехії. Він має власну всеосяжну веб-сторінку http://www.studyin.cz про навчання та проживання в Чехії та інтерактивний портал із переліком чеських університетів та їх навчальними програмами portal.studyin.cz.
16.10.2020

Technical University of Liberec

Технічний університет в Ліберці знаходиться в одній з найбільш безпечних, за індексом GPI за 2020 рік, країні світу - Чехії. Університет пропонує якісну освіту європейського рівня і входить в топ 800 кращих ВНЗ світу в рейтингу QS World University Rankings за 2021 рік. Технічний університет в Ліберці включає в себе 7 факультетів, на яких ви знайдете не тільки технічні, але і гуманітарні напрямки.
16.10.2020

Інститут Мовної та Професійної Підготовки, Карлів Університет

Інститут Лінгвістики та Підготовки при Карловому університеті пропонує широкий вибір курсів чеської мови різних рівнів складності та інтенсивності. Ми займаємося як з тими, хто зацікавлений в інтенсивних щоденних курсах різної тривалості (протягом року / семестру / шести-тижневого курсу), так і з тими, кому краще підійдуть менш інтенсивні курси.
Регистрация
Українська